hujó: Csodás öt nap egy remek helyen! - Ensana Thermal Sárvár Sárvár

Ensana Thermal Sárvár Sárvár értékelése
2. helyezett a 81 sárvári szállás közül

Csodás öt nap egy remek helyen!

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22.
Szinte minden tökéletes volt,talán a kinti medence vize lehetne tisztább. A szobában a tv képminőségén bőven lenne mit javítani és lehetne sokkal több magyar adó. Amúgy tökéletesen éreztük magunkat mint mindig amikor idejövünk. Biztos hogy jövőre is visszatérünk!

Szeretnéd követni hujó felhasználót?    Igen

Ensana Thermal Sárvár Sárvár
9600 Sárvár
Rákóczi u.1.

2020. szeptember 28.
15 év után újra itt a CSODÁS ERDEI KÖRNYEZETBEN! Jól éreztük magunkat a személyzet udvarias,előzékeny! A tisztaságra és fertőtlenítésre nagyon odafigyeltek. Az ételek finomak voltak mindenki annyit evett amennyit csak akart! A medencék tiszták,nagyon jó volt hogy minden nap 2szer vizi tornázni...

2020. szeptember 21.
Nagyon szép helyen volt a Hotel.Nagyon jó volt a termálvíz-gyógyítólag hatott ránk. Kedves, segítőkész kiszolgáló személyzet. Finom többféle ételek, nagyon jók voltak. A szoba tiszta,az ágy kényelmes- naponta takarítás volt.

2020. szeptember 12.
Minden rendben volt, különösen kedvező, hogy az arborétummal közös területen van, így kellemes sétákat lehet tenni a nap bármely szakában ebben a szépen gondozott, 200 éves fákkal teli csodálatos arborétumban.

Ensana Thermal Sárvár, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Végre wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.800 - 14.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-09-23 - 2020-12-20
 - Wellness pihenés (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2019-04-09 - 2020-12-20
 - Karácsony (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness stúdió használattal
Érvényes: 2020-12-22 - 2020-12-27