Homokiné: Zöld a város szívében - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
2. helyezett a 78 sárvári szállás közül

Zöld a város szívében

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni. (pl. memória párnát) A wellness részlege nem túl nagy, de kellemes. Mivel már jó idő volt a kinti medence üzemelt, aminek a hőmérséklete nagyon kellemes volt, ami úszásra is alkalmas. A medence szélén napozó ágyak is vannak.
Az étteremben finom, többféle ételből lehet választani, a pincérek és a személyzet is udvarias, készséges volt.
A szálloda nagy előnyének tartom és számunkra kedvező volt, hogy egy kis kerti kapun közvetlen kapcsolat volt az arborétummal. Igy bármikor átsétálhattunk a kellemes zöld környezetbe, szívhattuk a jó levegőt élvezve a madarak éneklését, csicsergést.
A hotellel majdnem szemben van a vár, aminek megtekintése szintén kellemes programot nyújt.

Szeretnéd követni Homokiné felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2019. március 25.
Nagyon kellemes élményben volt részem a szállással kapcsolatban, a személyzet nagyon kedves és udvarias volt. Mindenben azonnal segítettek ha szükséges volt.

2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket....

2019. január 2.
A szálloda kényelmes pihenést biztosított.Nagyon tiszta volt a szoba. A személyzet udvarias, szolgálat kész. Az étteremben a kiszolgálás magas szintű a pincérek nagyon udvariasak és figyelmesek. A szálloda szolgáltatásai a vendégek igényeihez igazodik. Kellemes időtöltés volt, mindenkinek jó...

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Téli/Tavaszi/Nyári/Őszi kikapcsolódás (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2019-12-20
 - Hello nyár (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-01 - 2019-08-31
 - Napi árak