Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

2. helyezett a 78 sárvári szállás közül
15. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Nagyon kellemes élményben volt részem a szállással kapcsolatban, a személyzet nagyon kedves és udvarias volt. Mindenben azonnal segítettek ha szükséges volt.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket. Ugyanazt a szobát kaptuk, mint tavasszal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda kényelmes pihenést biztosított.Nagyon tiszta volt a szoba. A személyzet udvarias, szolgálat kész. Az étteremben a kiszolgálás magas szintű a pincérek nagyon udvariasak és figyelmesek. A szálloda szolgáltatásai a vendégek igényeihez igazodik. Kellemes időtöltés volt, mindenkinek jó szívvel ajánlom a szállodát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
A szállás kifogástalan.A szoba és fürdőszoba is tiszta.A személyzet segítő kész,kedvesek.Az étterem és a kerthelyiség nagyon tetszett.Az ételek finomak,viszont a svédasztalos reggeli lehetne egy kicsit változatosabb!Összességében nagyon tetszett,bárkinek merem ajánlani!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
A szoba nagyon szép tiszta és kényelmes volt. Az félpanziós ellátás tökéletes. A reggeli nagyon sok féle volt, a vacsora pedig az étlapról fenséges. A wellnes részleg hangulatos, gyerek barát kialakítással. A személyzet segítőkész. Máskor is ezt a szállodát fogjuk választani, ha Sárvárra megyünk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Nagyon jól éreztük magunkat. Jól megközelíthető autóval. Több szolgáltatást vártam volna, pl ételek változatosabb lehetett volna. Összességében 4.8ra értékelem

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A hotellel teljes mértékben meg voltunk elégedve, kiváló az étterem, kényelmesek, tiszták a szobák, udvarias a személyzet. Bekerült a kedvenc 5 hazai szállodám közé,

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Minden nagyon szuper volt, a szoba tiszta és tágas. A személyzet kedves és precíz, mindenre odafigyelő. A wellnes is jó volt, csak lehetne picit nagyobb. Nagyon jól éreztük magunkat és szeretnénk még visszamenni.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
nagyon szépek voltak a nagy ,és különféle fenyők.a szálloda környéke tiszta,
-virágos és rendezett.a személyzet kedves és szívesen adott kérdésemre felvilágosítást.

Hotel Bassiana
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.27.
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 8.833,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.20-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 37.000 - 44.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és strandbelépővel, biliárd használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
3 nap/2 éjszaka 24.450 - 34.100,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Wolf
2-3 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel
Wolf Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2020.01.05-ig
Holiday Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.167,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.16.
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 10.813,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, sárvári arborétum belépővel, gyerek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bassiana
6 nap/5 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Sárváron és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Augusztus 20-i ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX