Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 80 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felújított fürdőszoba és étterem. Kedves a személyzet. Finom és választékos a reggeli. Tisztaság volt mindenütt. A félpanziónak ez a formája nem nyerte el a tetszésemet,sokkal jobbnak találom a svédasztalos megoldást. Megjegyzem,hogy mi nem nagy étvágyú emberek vagyunk. A 4 ezer ft-os bón nem elég arra,hogy levest,főételt s valami desszertet fogyasszon valaki.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti. Pótágyat is tettek az egyágyas szobába, pedig nem is kértük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A hotel kifogástalan, tisztaságban és szolgáltatásokban is. Ár-érték arányban megfelelő. Az étterem kuponos megoldása elsőre furcsának tűnt, de a konyha szempontjából ésszerű megoldás. Nagyon jóízű, bőséges és minőségi ételeket ehettünk. Az utca forgalmas, de erről nem a hotel tehet. Köszönjük!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket. Ugyanazt a szobát kaptuk, mint tavasszal.

Hotel Bassiana
5 nap/4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Bassiana
3-6 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.085,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotelbe, masszázsokkal, sókabin használattal, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 40.108 - 46.792,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 18.300 - 37.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 10.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
Érvényes: 2021.07.04-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 10.125 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SárvárX