Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

1. helyezett a 82 sárvári szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1083 szállás közül

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
Ár érték arányban nagyon meg vagyok elégedve , a személyzet kedves , udvarias , elhelyezkedése is nagyon jó közel a strand közel a város , vissza jövünk :)

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
A szálloda ideális helyen van: 2 perc sétára a vártól, 5 perc autózásnyira a fürdőtől. A reggelivel is maximálisan elégedettek voltunk. Bár nem ebédeltünk/vacsoráztunk az étteremben, az étlapot átnézve az volt a benyomásunk, hogy rendben van. A wellness részleg volt az egyik kedvencünk, kiegészítve a medencés napozóval.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
Felejthetetlen nyaralást töltöttünk itt. Személyzet kedves,udvarias. A szobák szépek,a wellness rész hangulatos és modern,az étterem is szuper,igazi ízélményben volt részünk minden nap,mialatt ott voltunk,rég ettünk ilyen finom ételeket. Az Arborétum is nagyon gyönyörű,vacsora után jól esett sétálni a természetben. Abszolút szerethető,családbarát az egész hely.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Nem először jártunk a szállodában, nyilván azért mert már korábban is tökéletes volt minden. A személyzet, a kiszolgálás, a kényelem , a csend és nyugalom ..itt minden biztosított. Köszönjük, visszatérünk!!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felújított fürdőszoba és étterem. Kedves a személyzet. Finom és választékos a reggeli. Tisztaság volt mindenütt. A félpanziónak ez a formája nem nyerte el a tetszésemet,sokkal jobbnak találom a svédasztalos megoldást. Megjegyzem,hogy mi nem nagy étvágyú emberek vagyunk. A 4 ezer ft-os bón nem elég arra,hogy levest,főételt s valami desszertet fogyasszon valaki.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti. Pótágyat is tettek az egyágyas szobába, pedig nem is kértük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
2 nap/1 éjszaka 9.713 - 14.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 10.995,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 15.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 38.616 - 77.897,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Wolf
3 nap/2 éjszaka 9.315,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.615,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 8.233 - 23.422,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Írottkő Kőszeg
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)
Pünkösd Kőszegen (min. 3 éj)

SárvárX