Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

2. helyezett a 80 sárvári szállás közül
12. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1054 szállás közül

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A hotel kifogástalan, tisztaságban és szolgáltatásokban is. Ár-érték arányban megfelelő. Az étterem kuponos megoldása elsőre furcsának tűnt, de a konyha szempontjából ésszerű megoldás. Nagyon jóízű, bőséges és minőségi ételeket ehettünk. Az utca forgalmas, de erről nem a hotel tehet. Köszönjük!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket. Ugyanazt a szobát kaptuk, mint tavasszal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda kényelmes pihenést biztosított.Nagyon tiszta volt a szoba. A személyzet udvarias, szolgálat kész. Az étteremben a kiszolgálás magas szintű a pincérek nagyon udvariasak és figyelmesek. A szálloda szolgáltatásai a vendégek igényeihez igazodik. Kellemes időtöltés volt, mindenkinek jó szívvel ajánlom a szállodát.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
A szállás kifogástalan.A szoba és fürdőszoba is tiszta.A személyzet segítő kész,kedvesek.Az étterem és a kerthelyiség nagyon tetszett.Az ételek finomak,viszont a svédasztalos reggeli lehetne egy kicsit változatosabb!Összességében nagyon tetszett,bárkinek merem ajánlani!!!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
A szoba nagyon szép tiszta és kényelmes volt. Az félpanziós ellátás tökéletes. A reggeli nagyon sok féle volt, a vacsora pedig az étlapról fenséges. A wellnes részleg hangulatos, gyerek barát kialakítással. A személyzet segítőkész. Máskor is ezt a szállodát fogjuk választani, ha Sárvárra megyünk.

Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bassiana
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Viktória
Érvényes: 2020.11.17-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő és strandbelépővel, 1 óra biliárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
4 nap/3 éjszaka 20.763 - 22.059,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
2-4 éjszaka 12.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.12.20. - 2019.12.28.
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.17-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 6.295,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SárvárX