Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár, Várkerület 29.

Hotel Bassiana Sárvár a térképen

Hotel Bassiana Sárvár értékelése:

3. helyezett a 80 sárvári szállás közül
20. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

Hotel Bassiana Sárvár képei

Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felújított fürdőszoba és étterem. Kedves a személyzet. Finom és választékos a reggeli. Tisztaság volt mindenütt. A félpanziónak ez a formája nem nyerte el a tetszésemet,sokkal jobbnak találom a svédasztalos megoldást. Megjegyzem,hogy mi nem nagy étvágyú emberek vagyunk. A 4 ezer ft-os bón nem elég arra,hogy levest,főételt s valami desszertet fogyasszon valaki.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A hideg idő miatt a szálloda külső parkját és medencéjét már nem lehetett használni. Nyáron viszont biztos tuti mindkettő, főleg két olyan kis lurkóval, mint az enyémek ( 3 és 6 évesek, fiú, lány). Belül nagyon szép és tiszta volt minden. A reggeli választékos és finom . A személyzet kimondottan kedves szinte baráti. Pótágyat is tettek az egyágyas szobába, pedig nem is kértük.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a közvetlen átjárás az arborétumba, ami egy különleges élmény volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
A hotel kifogástalan, tisztaságban és szolgáltatásokban is. Ár-érték arányban megfelelő. Az étterem kuponos megoldása elsőre furcsának tűnt, de a konyha szempontjából ésszerű megoldás. Nagyon jóízű, bőséges és minőségi ételeket ehettünk. Az utca forgalmas, de erről nem a hotel tehet. Köszönjük!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 9.
Egy hosszú hétvégét töltöttem férjemmel a Bassiana hotelben, Sárváron. Nagyon jó időt fogtunk ki, így még ez is kedvezett ahhoz, hogy a városi rohanós életből kikapcsolódjunk. A szoba berendezése jó volt, a szoba elég nagy ahhoz, hogy még asztal két fotellel is elférjen. Az ágyban a matrac elég kemény volt és szükség esetén lehetett más párnát is kérni.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Az októberi négyes ünnep alatt szerettünk volna 3 napot Sopronban eltölteni, azonban nem találtunk megfelelő ár-értékű szállást. Így jött az ötlet, hogy a Bassiana hotelben szálljunk meg, már a tavasszal is pihentünk itt. Az ellátás, kiszolgálás teljes mértékben kielégítette az igényeinket. Ugyanazt a szobát kaptuk, mint tavasszal.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda kényelmes pihenést biztosított.Nagyon tiszta volt a szoba. A személyzet udvarias, szolgálat kész. Az étteremben a kiszolgálás magas szintű a pincérek nagyon udvariasak és figyelmesek. A szálloda szolgáltatásai a vendégek igényeihez igazodik. Kellemes időtöltés volt, mindenkinek jó szívvel ajánlom a szállodát.

Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 21.640 - 26.760,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 8.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Wolf Panzió
5 nap/4 éjszaka 9.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Kalma Hévíz
A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a...
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SárvárX