Vendég: Nyaralás a Hotel Bassianában. - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
2. helyezett a 80 sárvári szállás közül

Nyaralás a Hotel Bassianában.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük.
Gizus és Tibi

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a...

2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Romantikus wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-30 - 2019-12-31
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-05-31
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-15 - 2019-12-27