Méhész István: Tökéletes pihenés rövid idő alatt! - Hotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár értékelése
2. helyezett a 80 sárvári szállás közül

Tökéletes pihenés rövid idő alatt!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon kellemes élményben volt részünk, feleségem születésnapjára választottam ezt a helyet.Nagy megelégedésben volt részünk, a város szép jól éreztünk magunkat, tervezzük a visszatérést.Az ottlétünk alatt teljes mértékben bejártuk a várost, a várat, fürdőt.El mentünk onnon Szombathelyre is.

Szeretnéd követni Méhész István felhasználót?    Igen

Hotel Bassiana Sárvár
9600 Sárvár
Várkerület 29.

2019. október 7.
Szeptember utolsó hétvégéjét töltöttük a szállodában, amit az értékelésből is látható kiválónak találtuk. A szállás minden szempontból megfelelő volt, sőt az időnek köszönhetően még a külső medencét is használhattuk. Az ételek finomak, a személyzet udvarias, segítőkész. Nagy meglepetés volt a...

2019. augusztus 7.
A szoba nagy és tágas volt. Az étel, amit a szálloda éttermében fogyaszthattunk, nagyon finom volt, 5 csillagos! A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Csak ajánlani tudom!

2019. július 31.
5 napot voltunk,de az elejétől a végéig minden kívánságunkat lesték.Nem lehetett olyat kérni amit nem tudtak megoldani.A szállás és az étkezés is remek volt.Csak ajánlani tudom minden korosztálynak!Köszönjük. Gizus és Tibi

Hotel Bassiana, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 8.625,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-15 - 2019-12-27
 - Romantikus wellness pihenés (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-30 - 2019-12-31
 - Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-01 - 2020-05-31