Átlagos
2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. július 23.Nem ajánlom a helyet másoknak!
2gyerekkel érkeztünk családi nyaralásra júliusban.
A családi szoba rendben volt,bár egy 1x1méteresteraszunk volt ami elég szűkösnek bizonyult ..
,ugyan 24-26fok volt kint,a klíma megfelelően működött. A wi-fi viszont használhatatlan volt végig.
Az étterem túlzsúfolt volt,látszólag a személyzet elvesztette az irányítást,gyakorlatilag csak leszedték az üres tányérokat,a takarításra nem volt kapacitás.Minden ragadt,az asztal,a padló.
Az asztalokértharcment,a vendégek feje felett szapulták a vendégeket,elég kellemetlen volt,a szájhúzás,arc vágás szintén.Értem,fiatalok,kezdők,nyári munkások..na,de ez egy 4*-os hotel
Előfordult,hogy a fő desszert elfogyott este 9kor,semmivel nem pótolták.
Az ételek ízletesek voltak,de a reggeli pl.minden nap pontosan ugyanaz volt.
A du.snack sarok volt a legjobb,versengett a vacsora kínálatával,bár a személyzet ott sem volt a helyzet magaslatán.Ott is volt,hogy csak úgykikapcsolták pl.a palacsinta készítő gépet egy órával korábban és jókat vigyorogtak egymásnak,én nem annyira,mert pont a 7évesem előtt sikerült,aki 25percet állt sorban.
Értem én,hogy személyzet hiány van és ez pont nem egy álom meló..tömegszállás,rengeteg éhes ember kb.2óra alatt egyszerre..de valahogy meg kéne oldani egy 4csillagosnak hirdetett szállodában.
A szobákat 2 naponta takarítják,de az megfelelő,töltik a kávét-teát.
Viszont ami csalódás,hogy úgy hirdetik,törölközőt biztosítanak a fürdőhöz.Ez hazugság,a tartózkodás idejére. 2 db.szauna törölközőt adnak(4en voltunk),kérdésünkre a válasz:a fürdőszobait szokták levinni a vendégek a strandra..(abból is ugye személyenként 1db.van bekészítve)és a ruhaszárításhoz semmilyen radiátor nincs a szobában.A teraszonvolt ugyan egy Mini szárító,de mivel állandó szél volt(4.emelet)nem mertem rizikózni.
A fürdőben lehetett volna bérelni törölközőt,de csak délután 4órától..
Nem lett volna gond,vittem volna itthonról-ha tudom.(4*?)
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa további értékelései
2026.03.20a párjával
Jó
![]()
A szálloda a kor igényeit teljesen kielégíti !A tájékoztatás kicsit alaposabb is lehetne (Érkezéskor recepció) Meglepetésként értesültem , hogy a szauna nem része az ajánlatnak erről a fürdőben tájékoztattak, hogy külön díj ellenében használható . Kicsit zavaró volt , hogy a felújítás alatt...
2026.01.05egyedül
Kiváló
![]()
A wellness részleg lehetne nagyobb,kissé szűkös ennyi embernek.Delutan olyan volt mint egy hering parti.Valami megoldás jó lenne erre. Ami még furcsa volt,hogy a szaunáért külön fizetni kellett,de az is lehet ,hogy a mi figyelmünket kerülte el ,hogy ez így van. Egyébként nagyon meg voltunk...
2025.10.04a párjával
Kiváló
![]()
Visszatérő vendégek vagyunk, de most sem csalódtunk. A személyzet kedvesek és segítőkészek, az étkezés fenomenális, bőséges és változatos. A tisztasággal és kényelemmel is minden renben. Bátran ajánlom mindenkinek aki kikapcsolódni és lazulni szeretne.
A Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa legnépszerűbb csomagjai
Október 23.
237.600 Ft / 2 fő / 3 éjtől all inclusive ellátással
Nyárzáró őrület!
288.800 Ft / 2 fő / 3 éjtől all inclusive ellátással
Karácsony
347.400 Ft / 2 fő / 3 éjtől all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással (1 éjszakától)
66.600 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással
Merülj el a nyárban! (1 éjtől)
81.000 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Helios Hévíz
126.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval