baritomi10: Szilveszter a Viktóriában - Hotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár értékelése
7. helyezett a 79 sárvári szállás közül

Szilveszter a Viktóriában

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri csomag keretében szálltunk meg a Viktóriában nekünk tökéletesen megfelelt a 2 légterű szoba, minden szükséges eszköz a rendelkezésünkre állt, a reggeli ízletes és elegendő volt, a szilveszteri vacsora is finom volt az utána lévő retro disco is a mi izlésünket tükrözte máskor is visszajövünk és ajánlom mindenkinek

Étkezés:

Szeretnéd követni baritomi10 felhasználót?    Igen

Hotel Viktória Sárvár
9600 Sárvár
Deák F. u. 6.

2019. július 29.
A város közepén található, gyönyörű előtte a szökőkút. Könnyű a megközelítése. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, kulturált. Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. július 6.
A Viktória Hotel központi helyen található , egy szép téren . A fogadtatás nagyon kedves volt és gyorsan megkaptuk a szobánkat . Még választhattunk is két szoba közül . A szoba tágas és erkélyes volt , a tisztaság makulátlan . Minden nap volt egy kis takarítás , pohár mosás . Ami negatív , hogy...

2019. március 9.
A szálloda a fürdőtől elég messze található, oda érdemesebb autóval menni, viszont a közelben található egy gyönyörű arborétum, ahol nagyokat lehet sétálni, és nincs messze az érdekes Nádasdy-vár sem. A szálloda berendezése megfelel a 3 csillagos minősítésnek, a félpanziós ellátás is ennek...

Hotel Viktória, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Sárvári gasztro és wellness napok (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal 5 fogásos különleges vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sókamra és arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-23
 - Wellness ízelítő (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 8.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-26 - 2019-12-23
 - Mézes napok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 12.372,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-01-02 - 2019-12-23