Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár
Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár
42 fotó

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

40 vendég véleménye alapján

4,3Kényelem
3,9Szolgáltatás
4,4Elhelyezkedés

A Hotel Viktória Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Hotel Viktória Sárvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
19.990 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel
2021.12.23-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Hotel Karos Spa Zalakaros
67.600 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Hotel Viktória Sárvár vélemények

Kiváló 2019. július 29.a párjával járt itt
A város közepén található, gyönyörű előtte a szökőkút.
Könnyű a megközelítése.
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, kulturált.
Bátran ajánlom mindenkinek.
Kedves Gyöngyvér!
Kedves Pál,
Köszönjük szépen hogy elmondta nekünk értékelését.. Öröm hallani, hogy meg volt elégedve szállodánkkal. Köszönjük, hogy kiemelte a készséges személyzetet, valamint a kényelmes szobát. Megtiszteltetés lenne viszont látni Önt!
Üdvözlettel:Szabóné Simon Andrea
2020. február 18., Simon Andrea, Hotel Viktória
Átlagos 2019. július 6.a párjával járt itt
A Viktória Hotel központi helyen található , egy szép téren . A fogadtatás nagyon kedves volt és gyorsan megkaptuk a szobánkat . Még választhattunk is két szoba közül . A szoba tágas és erkélyes volt , a tisztaság makulátlan . Minden nap volt egy kis takarítás , pohár mosás . Ami negatív , hogy csak a manzárt szobákban volt légkondi , az erkélyesekben nem .
4Személyzet
Hotel Viktória válasza
Köszönjük szépen értékelését. Öröm hallani, hogy meg volt elégedve szállodánkkal. Köszönjük, hogy kiemelte a készséges személyzetet, valamint a kényelmes szobát és környezetet . Sajnáljuk hogy ételválasztékunk nem nyerte el a tetszését. Bízunk benne ,hogy ennek ellenére hamarosan viszontláthatjuk majd Önöket.
2020. február 18., Simon Andrea, Hotel Viktória
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 9.a párjával járt itt
A szálloda a fürdőtől elég messze található, oda érdemesebb autóval menni, viszont a közelben található egy gyönyörű arborétum, ahol nagyokat lehet sétálni, és nincs messze az érdekes Nádasdy-vár sem. A szálloda berendezése megfelel a 3 csillagos minősítésnek, a félpanziós ellátás is ennek megfelelő.
4Személyzet
4Tisztaság
3Étkezés
Itt fényképeztem:
Hotel Viktória Sárvár - Külső képHotel Viktória Sárvár - EgyébHotel Viktória Sárvár - KörnyékHotel Viktória Sárvár - KörnyékHotel Viktória Sárvár - Környék
Még több kép (2 db) >>
2019. január 4.családjával (gyerekekkel) járt itt
A szilveszteri csomag keretében szálltunk meg a Viktóriában nekünk tökéletesen megfelelt a 2 légterű szoba, minden szükséges eszköz a rendelkezésünkre állt, a reggeli ízletes és elegendő volt, a szilveszteri vacsora is finom volt az utána lévő retro disco is a mi izlésünket tükrözte máskor is visszajövünk és ajánlom mindenkinek
5Ár / érték arány
Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
Központi helyen van, a személyzet kedves. Az ágy amit összetoltak szétcsúszik. Nem volt változatos a reggeli. Minden reggel tojást és sűlt szalonnát ettem. . Na meg mini sült virsli volt amit érdemes volt enni. A szilveszteri gála vacsora katasztrófa. . Sertés szüzérme rágós volt. . A pörköltben szálka volt. .
3Tisztaság
3Ár / érték arány
2Kényelem
Kiváló 2018. október 24.a párjával járt itt
A Hotel Viktória a központban található, ezért minden látnivaló közel esik a Hotelhez. Az Arborétum és a Csónakázó tó csodálatos. Négy napos ünnep lévén hiányoltuk, hogy hétfői napon a Vár zárva volt. A piros kis vonat kb. 1 óra alatt ment végig a városon, ott hiányoltuk, hogy mikrofonon keresztül nem mondták be, hol és mi található.
Kedves Ágnes!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:
2018. október 30., Simon Andrea, Hotel Viktória
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el itt. A személyzet nagyon figyelmes,kedves segítőkész. Sajnálom hogy a wellness részleget nem tudtuk használni,mert mire a strandtól vissza értünk és végeztünk a vacsorával, bezárt. Lehet hogy legalább nyári szezonban ha legalább 10- ig nyitva lenne,többen használnák. A vacsora a közeli étteremben kellemes,és finom.
5Ár / érték arány
2018. augusztus 4.családjával (gyerekekkel) járt itt
A szállás elhelyezkedése remek, nincs túl messze a fürdő. Szemben van egy szökőkút ami igen népszerű a gyerekek körében. A reggeli helyben volt, minden megtalálható amit az ember reggelizne. A vacsora a szomszéd étteremben kitűnő. Egy negatívum a szoba ablakából a szomszéd ház teteje látszott, de mivel csak aludni voltunk a szálláson így ez sem volt igazán probléma.
4Tisztaság
5Étkezés
Hotel Viktória válasza
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:
2018. augusztus 23., Simon Andrea, Hotel Viktória
Szörnyű 2018. május 2.a párjával járt itt
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes.
1Személyzet
2Tisztaság
2Ár / érték arány
2Kényelem
1Szolgáltatások
3Elhelyezkedés
2018. február 27.a párjával járt itt
A Szálloda jó és jól is éreztük magunkat ,de a gyertyafényes pezsgős vacsora jobban hasonlított egy menühöz sajnos. (kevés,és nem igazán volt választék)
3Ár / érték arány
Kedves Csaba!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!
2018. július 27., Simon Andrea, Hotel Viktória
40 értékelés / 4 oldalon
Hotel Viktória Sárvár a térképen
9600 SárvárDeák F. u. 6.
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • sóbarlang • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • kávézó
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink