Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória Sárvár
9600 Sárvár, Deák F. u. 6.

Hotel Viktória Sárvár a térképen

Hotel Viktória Sárvár értékelése:

7. helyezett a 79 sárvári szállás közül
53. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

Hotel Viktória Sárvár képei

Hotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
A város közepén található, gyönyörű előtte a szökőkút.
Könnyű a megközelítése.
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, kulturált.
Bátran ajánlom mindenkinek.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 6.
A Viktória Hotel központi helyen található , egy szép téren . A fogadtatás nagyon kedves volt és gyorsan megkaptuk a szobánkat . Még választhattunk is két szoba közül . A szoba tágas és erkélyes volt , a tisztaság makulátlan . Minden nap volt egy kis takarítás , pohár mosás . Ami negatív , hogy csak a manzárt szobákban volt légkondi , az erkélyesekben nem .

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
A szálloda a fürdőtől elég messze található, oda érdemesebb autóval menni, viszont a közelben található egy gyönyörű arborétum, ahol nagyokat lehet sétálni, és nincs messze az érdekes Nádasdy-vár sem. A szálloda berendezése megfelel a 3 csillagos minősítésnek, a félpanziós ellátás is ennek megfelelő.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri csomag keretében szálltunk meg a Viktóriában nekünk tökéletesen megfelelt a 2 légterű szoba, minden szükséges eszköz a rendelkezésünkre állt, a reggeli ízletes és elegendő volt, a szilveszteri vacsora is finom volt az utána lévő retro disco is a mi izlésünket tükrözte máskor is visszajövünk és ajánlom mindenkinek
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Központi helyen van, a személyzet kedves. Az ágy amit összetoltak szétcsúszik. Nem volt változatos a reggeli. Minden reggel tojást és sűlt szalonnát ettem. . Na meg mini sült virsli volt amit érdemes volt enni. A szilveszteri gála vacsora katasztrófa. . Sertés szüzérme rágós volt. . A pörköltben szálka volt. . Éjfélkor a lencsefőzelékhez nem volt kenyér.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
A Hotel Viktória a központban található, ezért minden látnivaló közel esik a Hotelhez. Az Arborétum és a Csónakázó tó csodálatos. Négy napos ünnep lévén hiányoltuk, hogy hétfői napon a Vár zárva volt. A piros kis vonat kb. 1 óra alatt ment végig a városon, ott hiányoltuk, hogy mikrofonon keresztül nem mondták be, hol és mi található.
Válasz az értékelésre - 2018. október 30.
Kedves Ágnes!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Kellemes napokat töltöttünk el itt. A személyzet nagyon figyelmes,kedves segítőkész. Sajnálom hogy a wellness részleget nem tudtuk használni,mert mire a strandtól vissza értünk és végeztünk a vacsorával, bezárt. Lehet hogy legalább nyári szezonban ha legalább 10- ig nyitva lenne,többen használnák. A vacsora a közeli étteremben kellemes,és finom.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A szállás elhelyezkedése remek, nincs túl messze a fürdő. Szemben van egy szökőkút ami igen népszerű a gyerekek körében. A reggeli helyben volt, minden megtalálható amit az ember reggelizne. A vacsora a szomszéd étteremben kitűnő. Egy negatívum a szoba ablakából a szomszéd ház teteje látszott, de mivel csak aludni voltunk a szálláson így ez sem volt igazán probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 23.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes. Jacuzzin és szaunán kívül más nincs benne, persze 1.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
A Szálloda jó és jól is éreztük magunkat ,de a gyertyafényes pezsgős vacsora jobban hasonlított egy menühöz sajnos. (kevés,és nem igazán volt választék)
Válasz az értékelésre - 2018. július 27.
Kedves Csaba!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 12.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 alkalommal 5 fogásos különleges vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sókamra és arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.19-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 49.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kezelésekkel, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, sárvári Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 25.100 - 29.600,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Wolf
2-4 éjszaka 14.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
Wolf Panzió
2-4 éjszaka 13.088,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszterkor gálavacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.03.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.18-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harmónia Termál Hotel
4 nap/3 éjszaka 7.709,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sókamra használattal, fürdő-, múzeum- és arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX