Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Hotel Viktória Sárvár
9600 Sárvár, Deák F. u. 6.

Hotel Viktória Sárvár a térképen

Hotel Viktória Sárvár értékelése:

6. helyezett a 75 sárvári szállás közül
34. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1001 szállás közül

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

Hotel Viktória Sárvár képei

Hotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes. Jacuzzin és szaunán kívül más nincs benne, persze 1.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
A Szálloda jó és jól is éreztük magunkat ,de a gyertyafényes pezsgős vacsora jobban hasonlított egy menühöz sajnos. (kevés,és nem igazán volt választék)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
A személyzet nagyon kedves,és segítőkész,a reggeli bőséges volt.Abszolút pozitív,hogy a szobában volt ruhaszárító (Nem jellemző a hotelekre.) Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő.A szobában,a fürdőszobában,és a wellnessrészlegen is pókháló volt a plafonon,a lámpákon,a sarkokban,stb.Ezt leszámítva fantasztikusan éreztük magunkat.Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. január 23.
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Elnézését kérjük kellemetlenségek miatt. Bízunk benne, hogy hamarosan visszalátogatnak hozzánk. Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Szabóné Simon Andrea (Hotel Viktória)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszteri vacsorával egybekötött évbúcsúztatóra érkeztünk a Viktória Hotelbe. A szálloda a központban van, az utcára néző ablakunk alatt volt a főtéri nagy utcabál. A NEO étteremben rendezett szilveszteri vacsora nagyon finom és bőséges volt. A hangulatot jó diszkózene fokozta, de az utcabálra is ki lehetett látogatni, ahol élő zene is szólt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Nagyon szépen köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Párommal 4 napot töltöttünk a Hotel Viktóriában. A szoba kényelmes szép jól felszerelt, tiszta volt. A személyzet segítőkész és udvarias. A szálloda elhelyezkedése kiváló, az előtte lévő park karácsonyi hangulata fényei csodálatos élmény volt számunkra, mivel már több alkalommal jártunk a városban ebben az időszakban is, de még ilyen ünnepi hangulatát nem láttuk, ami a szálloda jó elhelyezkedésének köszönhető.
Válasz az értékelésre - 2017. december 27.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. A reggeli választéka bőséges, finom. A szoba kényelmes,ízlésesen berendezett, tiszta . A matrac nagyon kényelmes volt. A hotel elhelyezkedése jó,egy kellemes sétával könnyen elérhető minden, csendes, pihenésre kiválóan alkalmas. Nagyon jó kiinduló hely a környékbeli nevezetességek bejárásához.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nagyon elègedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival, ès a szemèlyzet kèszsègessègèvel. Amin viszont mèg javítani lehetne, az a francia ágy kènyelme. Bármikor visszamennènk!!! :)
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 31.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A Hotel nagyon otthonos,szinte családias hangulatú. A személyzet nagyon készséges,segítőkész. Az étterem ízléses,de az ételek (pl:sült csirke,kacsamell nyersen került felszolgálásra),hagynak némi kívánnivalót! A szoba szép,de a kétszemélyes ágy az két egyszemélyes és minden apró mozdulatnál szétcsúszik! Ettől függetlenül az összhatás jó és remekül éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2017. július 10.
Nagyon szépen köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Simon Szilárd (Hotel Viktória)

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26.
Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, mindig segítőkészen a rendelkezésünkre álltak, ha kérdésünk volt. A hotel közel van a főbb nevezetességekhez is, illetve a környező falvakban, városokban is sok látnivaló akad. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 30.
Szabóné Simon Andrea (Hotel Viktória)

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Nagyon kedvesek és rugalmasak voltak Velünk. A szobánk rendezett, tiszta volt. Az éjszaka sajnos kissé nyűgösen telt a meleg miatt, mivel a szobánk nem volt klimatizált. A csomaghoz járó arborétumbelépő is elfelejtődött...

Hotel Viktória
2 vagy 3 éjszaka 8.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
2018.10.19. - 2018.10.23.
Spirit Hotel Thermal Spa
5 nap/4 éjszaka 31.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.06.03. - 2018.08.31.
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2018.12.31.
Park Inn Hotel
4 nap/3 éjszaka 83.5,- EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.25.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 7.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.09.01. - 2018.12.01.
Wolf Panzió
2-3 éjszaka 6.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel vagy masszázzsal
2017.09.01. - 2018.12.01.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.14.
Platán Hotel Sárvár
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kinti hideg vizes medence használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.09.30.
Harmónia Termál Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.137,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, arborétum belépőjeggyel
2018.07.01. - 2018.08.31.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/család/éj ártól: önellátással, bababarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.20.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 8.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.26. - 2018.12.23.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Palace Hotel  Hévíz
Sümegi nyár (min. 2 éj)
Senior hétköznapok - 60 év felett (min. 2 éj)
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)

SárvárX