Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória Sárvár
9600 Sárvár, Deák F. u. 6.

Hotel Viktória Sárvár a térképen

Hotel Viktória Sárvár értékelése:

6. helyezett a 76 sárvári szállás közül
33. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1018 szállás közül

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

Hotel Viktória Sárvár képei

Hotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A szilveszteri csomag keretében szálltunk meg a Viktóriában nekünk tökéletesen megfelelt a 2 légterű szoba, minden szükséges eszköz a rendelkezésünkre állt, a reggeli ízletes és elegendő volt, a szilveszteri vacsora is finom volt az utána lévő retro disco is a mi izlésünket tükrözte máskor is visszajövünk és ajánlom mindenkinek
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Központi helyen van, a személyzet kedves. Az ágy amit összetoltak szétcsúszik. Nem volt változatos a reggeli. Minden reggel tojást és sűlt szalonnát ettem. . Na meg mini sült virsli volt amit érdemes volt enni. A szilveszteri gála vacsora katasztrófa. . Sertés szüzérme rágós volt. . A pörköltben szálka volt. . Éjfélkor a lencsefőzelékhez nem volt kenyér.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
A Hotel Viktória a központban található, ezért minden látnivaló közel esik a Hotelhez. Az Arborétum és a Csónakázó tó csodálatos. Négy napos ünnep lévén hiányoltuk, hogy hétfői napon a Vár zárva volt. A piros kis vonat kb. 1 óra alatt ment végig a városon, ott hiányoltuk, hogy mikrofonon keresztül nem mondták be, hol és mi található.
Válasz az értékelésre - 2018. október 30.
Kedves Ágnes!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Kellemes napokat töltöttünk el itt. A személyzet nagyon figyelmes,kedves segítőkész. Sajnálom hogy a wellness részleget nem tudtuk használni,mert mire a strandtól vissza értünk és végeztünk a vacsorával, bezárt. Lehet hogy legalább nyári szezonban ha legalább 10- ig nyitva lenne,többen használnák. A vacsora a közeli étteremben kellemes,és finom.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A szállás elhelyezkedése remek, nincs túl messze a fürdő. Szemben van egy szökőkút ami igen népszerű a gyerekek körében. A reggeli helyben volt, minden megtalálható amit az ember reggelizne. A vacsora a szomszéd étteremben kitűnő. Egy negatívum a szoba ablakából a szomszéd ház teteje látszott, de mivel csak aludni voltunk a szálláson így ez sem volt igazán probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 23.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes. Jacuzzin és szaunán kívül más nincs benne, persze 1.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
A Szálloda jó és jól is éreztük magunkat ,de a gyertyafényes pezsgős vacsora jobban hasonlított egy menühöz sajnos. (kevés,és nem igazán volt választék)
Válasz az értékelésre - 2018. július 27.
Kedves Csaba!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
A személyzet nagyon kedves,és segítőkész,a reggeli bőséges volt.Abszolút pozitív,hogy a szobában volt ruhaszárító (Nem jellemző a hotelekre.) Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő.A szobában,a fürdőszobában,és a wellnessrészlegen is pókháló volt a plafonon,a lámpákon,a sarkokban,stb.Ezt leszámítva fantasztikusan éreztük magunkat.Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. január 23.
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Elnézését kérjük kellemetlenségek miatt. Bízunk benne, hogy hamarosan visszalátogatnak hozzánk. Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Szabóné Simon Andrea (Hotel Viktória)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszteri vacsorával egybekötött évbúcsúztatóra érkeztünk a Viktória Hotelbe. A szálloda a központban van, az utcára néző ablakunk alatt volt a főtéri nagy utcabál. A NEO étteremben rendezett szilveszteri vacsora nagyon finom és bőséges volt. A hangulatot jó diszkózene fokozta, de az utcabálra is ki lehetett látogatni, ahol élő zene is szólt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Nagyon szépen köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Párommal 4 napot töltöttünk a Hotel Viktóriában. A szoba kényelmes szép jól felszerelt, tiszta volt. A személyzet segítőkész és udvarias. A szálloda elhelyezkedése kiváló, az előtte lévő park karácsonyi hangulata fényei csodálatos élmény volt számunkra, mivel már több alkalommal jártunk a városban ebben az időszakban is, de még ilyen ünnepi hangulatát nem láttuk, ami a szálloda jó elhelyezkedésének köszönhető.
Válasz az értékelésre - 2017. december 27.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.745,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, választható extra tartalommal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 11.290,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sókabin használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
3 nap/2 éjszaka 37.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázzsal, billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.14-ig
Park Inn Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.583,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Wolf Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.08.31-ig
Holiday Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.167,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Harmónia Termál Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.295,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, sószoba használattal, ásványvíz bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 8.833,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitnesz terem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Hévíz
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Pihentető hétköznapok - extra kedvezménnyel (min. 3 éj)

SárvárX