Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória Sárvár
9600 Sárvár, Deák F. u. 6.

Hotel Viktória Sárvár a térképen

Hotel Viktória Sárvár értékelése:

8. helyezett a 75 sárvári szállás közül
41. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1016 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

Hotel Viktória Sárvár képei

Hotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Kellemes napokat töltöttünk el itt. A személyzet nagyon figyelmes,kedves segítőkész. Sajnálom hogy a wellness részleget nem tudtuk használni,mert mire a strandtól vissza értünk és végeztünk a vacsorával, bezárt. Lehet hogy legalább nyári szezonban ha legalább 10- ig nyitva lenne,többen használnák. A vacsora a közeli étteremben kellemes,és finom.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A szállás elhelyezkedése remek, nincs túl messze a fürdő. Szemben van egy szökőkút ami igen népszerű a gyerekek körében. A reggeli helyben volt, minden megtalálható amit az ember reggelizne. A vacsora a szomszéd étteremben kitűnő. Egy negatívum a szoba ablakából a szomszéd ház teteje látszott, de mivel csak aludni voltunk a szálláson így ez sem volt igazán probléma.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 23.
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes. Jacuzzin és szaunán kívül más nincs benne, persze 1.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
A Szálloda jó és jól is éreztük magunkat ,de a gyertyafényes pezsgős vacsora jobban hasonlított egy menühöz sajnos. (kevés,és nem igazán volt választék)
Válasz az értékelésre - 2018. július 27.
Kedves Csaba!
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
A személyzet nagyon kedves,és segítőkész,a reggeli bőséges volt.Abszolút pozitív,hogy a szobában volt ruhaszárító (Nem jellemző a hotelekre.) Sajnos a tisztaság nem volt megfelelő.A szobában,a fürdőszobában,és a wellnessrészlegen is pókháló volt a plafonon,a lámpákon,a sarkokban,stb.Ezt leszámítva fantasztikusan éreztük magunkat.Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. január 23.
Köszönjük kedves szavait és értékelését! Elnézését kérjük kellemetlenségek miatt. Bízunk benne, hogy hamarosan visszalátogatnak hozzánk. Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Szabóné Simon Andrea (Hotel Viktória)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Szilveszteri vacsorával egybekötött évbúcsúztatóra érkeztünk a Viktória Hotelbe. A szálloda a központban van, az utcára néző ablakunk alatt volt a főtéri nagy utcabál. A NEO étteremben rendezett szilveszteri vacsora nagyon finom és bőséges volt. A hangulatot jó diszkózene fokozta, de az utcabálra is ki lehetett látogatni, ahol élő zene is szólt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 9.
Nagyon szépen köszönjük kedves szavait és értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26.
Párommal 4 napot töltöttünk a Hotel Viktóriában. A szoba kényelmes szép jól felszerelt, tiszta volt. A személyzet segítőkész és udvarias. A szálloda elhelyezkedése kiváló, az előtte lévő park karácsonyi hangulata fényei csodálatos élmény volt számunkra, mivel már több alkalommal jártunk a városban ebben az időszakban is, de még ilyen ünnepi hangulatát nem láttuk, ami a szálloda jó elhelyezkedésének köszönhető.
Válasz az értékelésre - 2017. december 27.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
A személyzet kedves, udvarias, figyelmes. A reggeli választéka bőséges, finom. A szoba kényelmes,ízlésesen berendezett, tiszta . A matrac nagyon kényelmes volt. A hotel elhelyezkedése jó,egy kellemes sétával könnyen elérhető minden, csendes, pihenésre kiválóan alkalmas. Nagyon jó kiinduló hely a környékbeli nevezetességek bejárásához.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Nagyon elègedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival, ès a szemèlyzet kèszsègessègèvel. Amin viszont mèg javítani lehetne, az a francia ágy kènyelme. Bármikor visszamennènk!!! :)
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 31.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
A Hotel nagyon otthonos,szinte családias hangulatú. A személyzet nagyon készséges,segítőkész. Az étterem ízléses,de az ételek (pl:sült csirke,kacsamell nyersen került felszolgálásra),hagynak némi kívánnivalót! A szoba szép,de a kétszemélyes ágy az két egyszemélyes és minden apró mozdulatnál szétcsúszik! Ettől függetlenül az összhatás jó és remekül éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2017. július 10.
Nagyon szépen köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Simon Szilárd (Hotel Viktória)

Hotel Viktória
4 nap/3 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával, az éjszakák számától függően wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 8.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.21-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.31-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Park Inn Hotel
2 nap/1 éjszaka 18.117 - 34.885,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, kedvezmény kuponnal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.05.31-ig
Wolf Panzió
Napi árak, reggelivel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 5.167,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Nyírfa Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.300 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.10.20-ig
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 11.290,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sókabin használattal, arborétum belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig

Szállodák Sárvár környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Batthyány Kúria Zalacsány
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Palace Hotel  Hévíz
Őszi akciós napok (min. 2 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Forró puncs (min. 2 éj)

SárvárX