Na-Ne-Má: Jó hely, jó helyen - Hotel Wolf Sárvár

Hotel Wolf Sárvár értékelése
7. helyezett a 81 sárvári szállás közül

Jó hely, jó helyen

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Váratlan, de nagyon kellemes meglepetés volt ez a sárvári Wolf-szálló!

A városban közel mindenhez, nagyon jó helyen lévő, kellemes, tiszta hely várt ránk. A közelben Sárvár kellemes kis belvárosa, a Nádasdyak vára, múzeummal, Arborétum, Termál Fürdő, csónakázó-tó, + horgász-tó. Igaz, a tó környéke most átépítés alatt, de ha készen lesz jövőre, nagyszerű sétáló és pihenő-játszó park lehet majd.
A szállodának saját parkolója van, de a városban egyébként is ingyenes a parkolás. A szoba és fürdőszoba tágas, tiszta és rendezett. A személyzet barátságos, segítőkész. Külön említést érdemel a nagyon ízletes, több fogásos, svédasztalos vacsora, hozzá desszert és gyümölcs is! A reggeli hasonlóan bőséges és finom. A kávé úgyszintén.

Amit nem lehet elhallgatni, hogy a szobák közötti elválasztó fal nagyon vékony, minden áthallatszik a szomszédból. Kár ezért, talán érdemes lenne a hangszigetelés jobb megoldásának nekifutni, amíg most, a Covid ideje alatt, kevesebb a vendég.

A wifi gyors és megbízható volt, a tv csatornák választéka minimális. Gondolom, a kevesebb vendég miatt nem érdemes a nagyobb választékot fenntartani. Megértem ezt, elvégre mi sem tévézni mentünk.
A szállás-csomaghoz tartozott még az egész napos fürdőbelépőnk, de ott sem voltak túl sokan.

Köszönet a bátor kitartásért, a magas szintű vendéglátásért a szálloda tulajdonosának, és dolgozóinak!

Megbánja, ezt ha kihagyja!

Kényelem (szoba): Átlagos

Szeretnéd követni Na-Ne-Má felhasználót?    Igen

Hotel Wolf Sárvár
9600 Sárvár
Alkotmány utca 4.

2020. október 4.
Picit retró, hangulatú kényelmes szálloda a fürdő és a belváros közelében. Kedves és figyelmes személyzet. Amikor a szobában adódott egy pici kellemetlen vizes jellegű probléma azonnal intézkedtek, illetve felajánlották a szobacsere lehetőségét, amit még nem tapasztaltam más szállodáknál! A...

2020. október 2.
A szoba tágas, kellemes és tiszta. A személyzet kedves és segítőkész. A konyha remek, minden nagyon finom volt. Az étterem barátságos. A gyógyfürdő közel és a látnivalók is. Remekül éreztük magunkat :)

2020. január 25.
Személyzet kedves.Szakács kitűnő!A szobában még egy kispárna használatát javasolnám.A tévéprogram kínálata legalább a mindig tv szintje lehetne.A fizető terminál felülvizsgálata javasolt,kettő után lefagy(automata keresés,szécsényi kártya használat elmarad,kellemetlen?)

Hotel Wolf, Sárvár kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 12.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020-12-20 - 2020-12-28
 - Töltődj fel (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2020-10-01 - 2021-03-01
 - Őszi-téli nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
3-5 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020-09-01 - 2021-03-01