Mara Apartman Sárvár

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Mara Apartman Sárvár vélemények

Kiváló 2019. augusztus 18.családjával járt itt
Idén már másodszor szálltunk itt meg, és most sem csalódtunk. Kedves vendéglátók, kényelmes szoba, tisztaság fogadott most is. Tökéletes az elhelyezkedés, a fürdő 2 perces sétára van. Bármikor megyünk Sárvárra, biztos, hogy mindig itt fogunk megszállni. Köszönjük a vidám beszélgetést, és a kávét! :)
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A lehető legjobb választás, ha Sárváron akarunk megszállni. A vendéglátók, a szoba egyaránt csillagos ötöst érdemel. Először jártunk itt, de biztos, hogy nem utoljára. Tisztaság, jól működő klíma, barátságos fogadtatás várt minket. Az elhelyezése is tökéletes, néhány perc alatt a fürdőbe lehet érni.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
A MARA Apartmanról csak felső fokban tudok nyilatkozni. Már több alkalommal volt szerencsénk itt szállást foglalni és ha Sárvárra megyünk bármikor, akkor továbbra is csak itt foglalunk! 3 éve nyitott meg – szinte teljesen új létesítmény. 2 és 4 ágyas apartmanok állnak rendelkezésre.
Mara Apartman Sárvár - Külső képMara Apartman Sárvár - SzobákMara Apartman Sárvár - SzobákMara Apartman Sárvár - Medence/kertMara Apartman Sárvár - SzobákMara Apartman Sárvár - Medence/kertMara Apartman Sárvár - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
Régi adósságomnak teszek eleget,hogy írjak egy kis beszámolót a sárvári Mara Apartmanról. Sárvár meglátogatása is egy nagyon régi vágyam volt. Olcsó és igényes szállást kerestem a fürdő közelében ,így találtam a neten a Mara Apartman házra. Itt az oldalon nem találtam róla véleményt,így most ez hiánypótló írás lesz!