Tinódi Hotel & Étterem Sárvár ★★★

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Tinódi Hotel & Étterem Sárvár vélemények

2013. október 19.barátokkal járt itt
Baráti társasággal elsősorban a gyógyvíz miatt látogattunk 3 napra Sárvárra. Nem a panzióban szálltunk meg, így arról nem tudok véleményt írni. Kellemes, baráti vacsorát költöttünk el a Tinódi étteremben, séta közben tértünk be vacsorázni. a választott éttelek és a kiszolgálás minősége megfelelő volt. Azt kaptuk, amit vártunk, a besorolásnak megelel az étterem.
Gyenge 2013. augusztus 9.a párjával járt itt
2o13 augusztus elején 3 éjszakát töltöttem a férjemmel a Tinodi hotelben ami a felszereltsége miatt csak egy panzió mivel padlás szobában szállásoltak el ami nagyon kicsike volt és nagyon meleg. A hütőszekrény nem volt bekapcsolva amikor odaértünk.A reggeli nagyon gyenge az utolsó napon nem volt zöldség pl.paprika.
Tinódi Hotel & Étterem válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelésével segíti munkánkat. Valóban nevezhetjük házunkat panziónak is, hiszen csak 15 szobánk van, de mi inkább családi hotelként szeretnénk működni. Sajnos 2013. augusztus elején valóban nagyon meleg napok voltak egész Magyarországon (napokon keresztül 40 fok) és sajnos nem volt egyetlen zug sem, ahol klíma nélkül ne lett volna meleg.
2013. augusztus 13., Góczánné Bukovics Ildikó, tulajdonos
Átlagos 2013. április 21.gyerekekkel járt itt
2011. Júliusában jártunk náluk. Kedves kis hely kényelmes picit szoba,semmi extra. A falak nagyon vékonyak voltak és hát esténként a pár méterre lévő éttermükből mindent be lehetett hallani. Az éttermük nem volt ár-érték arányban,a szállás igen. Pozitív hogy a központban volt minden a közelben. A svédasztalos reggeli sem volt választékos
Tinódi Hotel & Étterem Sárvár - SzobákTinódi Hotel & Étterem Sárvár - Külső képTinódi Hotel & Étterem Sárvár - SzobákTinódi Hotel & Étterem Sárvár - SzobákTinódi Hotel & Étterem Sárvár - Külső kép