Vadkert Major Sárvár

Vadkert Major Sárvár
Vadkert Major SárvárVadkert Major Sárvár
Vadkert Major SárvárVadkert Major Sárvár

Vadkert Major Sárvár bemutatkozása

A Vadkert Major a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő nyári bejáratával szemben, a főbejárattól egy kellemes sétányira kínál hangulatos, otthonos szállást a vadászat, lovaglás, horgászat, kempingezés kedvelőinek úgy, mint a zavartalan pihenésre vágyóknak.

A Vadkert Major legnépszerűbb csomagjai

Vadkert Major Sárvár - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.01.04-ig
Vadkert Major Sárvár - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Európa Fit Hévíz - Pünkösd
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Vadkert Major Sárvár vélemények

Kiváló 2023. március 5.családjával járt itt
Már többször jártunk Sárváron a családdal és mindig a VADKERT MAJOR-ban szálltunk meg. Ezen a hétvégén is 3 csodálatos napot töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Az konyha szuper, az ételek minősége és változatossága teljes mértékben megfelelt az igényeinknek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Párommal a Kéktúra utolsó etapjához is elérkeztünk ebben az évben, a Sárvártól-Sümegig tartó szakaszt készültünk teljesíteni. Szállásként pedig ezt a csendes nyugodt helyet választottuk. Nem is lehetett volna jobban eltalálni. Fáradt tagjainkat jó volt itt megpihentetni, és a nyugalomba, kényelembe vissza-visszatérni.
2020. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Lehet,hogy most csak a virus miatt,de nekem az étkezésnél nem tetszett,a papirtörlős tányér alátét módszer,asztalterítö nélkül. Talán jobban nézett ki volna inkább müanyag tálcán az étel. Ettől függetlenül az étel finom volt. A szállás tiszta,kultúrált,hangulatos. (a klíma a szobában tökéletes)
Szép lovak a birtokon, gyerekeknek nagyon tetszett.
Kiváló 2014. szeptember 28.barátokkal járt itt
Gyönyörü környezet, teljes kikapcsolódás, a szobák az uj épületben nagyon szépek, tökéletesen fel vannak szerelve, minden a helyén van. Érdemes megnézni a folyósokat, nagyon szép képekkel és szöveggel vannak diszitve. Csak azt tudom mondani hogy nagyon ötletes. Már sok felé utaztam a világon, de ilyet még nem láttam.
Kiváló 2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Az évi nyaralásunkat (július 21-27) töltöttük el ezen a helyen. Sajnos még nem volt átadva a 2 új szálláshely így a főépületben kaptunk szállást a földszinten. A szoba nem volt nagy de elfértünk benne 2 felnőtt és 1 gyermek (5 éves). A kicsinek külön ágyat kértünk és kaptunk. A szoba tiszta volt és modern.
Kiváló 2014. április 28.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk 2014. 04. 21-04. 25-ig. Csodálatos környezetben. Kedves figyelmes, segítőkész személyzet. R. Gábor [moderálva - a szerk. ], számunkra minden kedvező információval ellátott bennünket. Nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is ide fogunk visszatérni, gyermekeinkkel, unokáinkkal és barátainkkal együtt.
Vadkert Major Sárvár - BelsőVadkert Major Sárvár - KörnyékVadkert Major Sárvár - KörnyékVadkert Major Sárvár - KörnyékVadkert Major Sárvár - KörnyékVadkert Major Sárvár - Környék
Kiváló 2014. március 17.a párjával járt itt
Március elején töltöttünk 2 napot a Vadkert Majorban. A szobánk nagyon komfortos volt. A recepció nagyon segítőkész volt. Sok helyi, környékbeli programra felhívták a figyelmünket. Az étterem választékával elégedettek voltunk. Mi a vadételeket próbáltuk ki. A szarvaspörkölt dödöllével igazán kiváló. Máshol ilyet még nem ettünk.
Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Véletlenül keveredtünk ide, mivel a szállodában, ahova eredetileg mentünk volna, közölték, hogy törölték a foglalásunkat. Majdnem sírtam, mikor megérkeztünk 4 éves kislányommal. Egész addig, míg meg nem láttam, hova keveredtünk: a szállás a fürdőtől kb. 100 méterre található, mégis csendes, mert a másik oldalon már a végtelen erdőség köszön ránk.
Vadkert Major Sárvár - Medence/kert
Vadkert Major Sárvár a térképen
9600 SárvárVadkert krt. 2.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség