Corner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely

Ez a hely megszűnt!
2,4
a 37 sátoraljaújhelyi étterem közül
Corner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely
Corner Kávézó & Koktélbár SátoraljaújhelyCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Napi árak
2024.12.29-ig
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Corner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely vélemények

Gyenge 2016. május 22.egyedül járt itt
Legalább öt éve nem jártam itt, és gondoltam ma benézek ide egy gyors kaja erejéig! Bevallom csalódtam! Az árak szerintem magasak a hely színvonalához képest! Ez igazán a mosdóban készült képek alapján látszik! Cézár salátát rendeltem, de nem tudtam megállapítani, hogy mi volt a saláta alap az biztos, hogy nem jégsaláta!
Corner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - MosdóCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - MosdóCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Külső képCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étel/italCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Külső képCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - EgyébCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Étlap/itallapCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Külső képCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Külső képCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Külső képCorner Kávézó & Koktélbár Sátoraljaújhely - Mosdó
Szörnyű 2015. december 17.barátokkal járt itt
Üdv! Gyors és rövid próbálok lenni. . A rendelt pizza melyet kiszállítottak egyszerűen borzalmas volt, a feltét be dobálva a pizza közepére, szélein sajton kívül semmi. Novemberben baráti társasággal jártunk az "étteremben" mely indítás kép: a felszolgálók nem köszönnek, és fittyet hánytak ami köszönésünkre is. .
Átlagos 2015. október 11.gyerekekkel járt itt
Augusztus 21-en jártunk az étteremben, a felszolgalo elmondása alapján "kifogytak", sort nem is igen tudtunk rendelni, csak uvegeset. Az ételt nagyon lassan hozták ki, a gyerekeket nem tudtuk az asztalnál tartani addig - pedig máskor menni szokott.
A felszolgalo srác nagyon kétértelmű stílusban adta elő magát, persze amikor szovatettem, szabadkozott, hogy ő nem úgy gondolta. . .
Nem fogunk többet oda menni, majd ha lecserelik a felszolgalot.
Szörnyű 2015. augusztus 28. járt itt
Borzalmas élmény! Cézar saláta 1 óra alatt készült el, mivel a rendelés a pincér és a konyha között interneten keresztül történik, ami épp az én rendelésemet nem továbbította. Elöételnek pizzakenyér volt májkrémmel és mosogatólé ízü "paprikakrémmel".