StreEAT Sátoraljaújhely

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

StreEAT Sátoraljaújhely vélemények

2016. július 10.egyedül járt itt
Ha erre van utam rendszeresen eszem ezen a helyen és örömömre szolgál, hogy ebben a városban is megjelentek új helyek és törekszenek egy számomra is megfelelő színvonalra. Mikor megnyitottak már akkor is voltam itt enni kicsit csalódás volt az étel mert egyáltalán nem volt ízletes, de az elmúlt egy hónapban voltam itt vagy ötször és minden alkalommal jó minőségű volt az étel!
StreEAT Sátoraljaújhely - Külső képStreEAT Sátoraljaújhely - BelsőStreEAT Sátoraljaújhely - Étlap/itallapStreEAT Sátoraljaújhely - BelsőStreEAT Sátoraljaújhely - Étel/italStreEAT Sátoraljaújhely - Étel/italStreEAT Sátoraljaújhely - Étlap/itallapStreEAT Sátoraljaújhely - Étel/italStreEAT Sátoraljaújhely - Étel/ital