városi Szobor közül
Szobor
Trianon 100 emlékkereszt SényeTrianon 100 emlékkereszt Sénye

Trianon 100 emlékkereszt Sénye bemutatkozása

Németh Alajos fafaragó kezdeményezésére állították az emlékkeresztet.

Demizson Panzió Kehidakustány - Szállás reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Trianon 100 emlékkereszt Sénye vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2023. október 9.egyedül járt itt
Ahogy bemegyünk Sényére, látszik is ez a kereszt, az országút mellett van, ahogy eléred a falut. Egy hölgy, aki tájékoztatott a helyi viszonylatokról, elmondta, hogy csak menjek oda vissza, megtalálom. Szót is fogadtam. Nem egy nagy távolság, tulajdonképpen Sényén semmi sem az. Meg is volt, de nem nagyon megközelíthető.
Trianon 100 emlékkereszt Sénye - Külső képTrianon 100 emlékkereszt Sénye - Külső képTrianon 100 emlékkereszt Sénye - EgyébTrianon 100 emlékkereszt Sénye - Egyéb