Soha többet

Hotel Agora SiklósHotel Agora Siklós a térképen

Szörnyű 2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A múlt héten jártam ott egy kolléganőmmel, átutazóban voltunk, egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben. Senkinek nem fogom ajánlani, és én magam sem fogok oda visszamenni. Hogy miért?

1. A hotelben járva kosz tapasztalható - mocskos szőnyeg, szétkent bogár a falon.
2. A szoba szépnek tűnik. Az ágyon fekve a nyikorgás állandó, minden mozdulatra nyekken egyet. Süppedt.
A fürdő koszos, a wv tartály ereszt, ezért víz van a járólapon, a zuhanytálca inog, a tus magasan szerelt, nem állítható.
3. Minden hallatszik a papírvékony falakon át. Hajnali kettőkor a szomszéd röfögése, nevetése és tévézése ébresztett bennünket, mely kitartott hajnali négyig. S mire bealudtam, addigra a szomszéd hasmenése zavarta meg pihenésünket...többször is. Reggelre nem hogy nem kialudtuk volna magunkat, hanem hulla fáradtak voltunk.

A wellneszt idő hiányában nem használtuk, erre nem tudok mit mondani.
A pozitívum az egészben a személyzet barátságos és segítőkész viselkedése volt, valamint a finom vacsora az étteremből. A reggeli kávét ki kellett fizetnünk.

Soha nem írtam még negatív véleményt, ahol csak jártam, mindig elégedett voltam - sikerült jó szállásokat találni. De ez az igénytelenség és a pofátlanság netovábbja volt. A kifizetett összeg irreálisan magas ehhez a koszfészekhez. Sajnálom.
Személyzet:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:Gyenge

Hotel Agora további értékelései

2019.07.08a párjával
minden tisztelet a szálloda összes dolgozójának mindenben a legjobbat kaptuk aki igazán pihenésre és átlagon felüli kiszolgálásra vágyik ebben a hotelben nem fog csalódni örök hála az itt eltöltött napokért ha tehetjük mindenképpen visszatérünk mert ilyen barátságos és szeretetteljes környezetben...
2017.07.31gyerekekkel
Jó ár-érték arányú hely, ahol nagyon jól főznek, a személyzet kimagaslóan kedves. Negatívum, hogy picit zajos a szoba, mivel a városközpontban van a szálloda és az utcai zajok beszűrődnek. Egyébként azt nyújtja, amit ígér, ami elvárható.
2017.07.01a párjával
A szálloda Siklós központjában található, jó bázis gyalogos városnézéshez. A parkolás díjmentes a vendégeknek. Az ételek választéka és minősége jó, ízletesen főznek. reggelire egyedi igényeinket is kielégítették. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Nagy kinti meleg esetén sajnos a...
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
2024.06.14-ig