PerecBori
Országjáró - 11 városban járt már

PerecBori adatlapja

A munkáim miatt sokat - immár 12 éve - utazok. Legtöbbször 2-3 éjszakát töltök el egy-egy helyen, s van időm megnézni a környéket és használni a szállás által kínált programokat, s élni a lehetőségekkel.
Beszélgetek és nézelődök, mert érdekel minden. :-) ÉS szívesen mondom el véleményem.
Regisztráció2013.04.20
Utoljára itt2019.11.26

Kiváló 2013. április 20.egyedül járt itt
A szálloda nyugodt, csendes környezetben helyezkedik el. A környezet tiszta, baráti. A kiszolgáló személyzet összes tagja segítőkész és EMBER. A szobák jól felszereltek, az étteremben kifogástalan az étel. A programok, amiket kínálnak, színesek. Én a Magita Hotelbe már úgy megyek, mintha hazamennék.
Kiváló 2015. február 11. járt itt
Nem először jártam a hotelben. S ahogy máskor sem, így most sem csalódtam. A hotel könnyen megközelíthető, s rövid sétával a belváros elérhető. A személyzet kedves, segítőkész. Kifejezetten örülök annak, hogy nem lengi be - az egyébként roppant igényes, s a mai kornak megfelelő szintű - a légteret a "kajaszag".
Szörnyű 2015. szeptember 2., kollégákkal járt itt
A múlt héten jártam ott egy kolléganőmmel, átutazóban voltunk, egyetlen éjszakát töltöttünk a hotelben. Senkinek nem fogom ajánlani, és én magam sem fogok oda visszamenni. Hogy miért? 1. A hotelben járva kosz tapasztalható - mocskos szőnyeg, szétkent bogár a falon. 2. A szoba szépnek tűnik.