Így is ismerheted: Zenélő kislány
városi Szobor közül
Szobor
Kürtöslány SiklósKürtöslány Siklós

Kürtöslány Siklós bemutatkozása

Martsa István alkotása, melyet 1967. június 11-én avattak fel.

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Kürtöslány Siklós vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44157 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 10.a párjával járt itt
Elég feltűnő szobor Martsa István szoborlánya ezzel a kürttel, ha Siklóson megyünk a várba, vagy ha jövünk onnan, szinte mindig útba is esik. Ha meg már ott van, gondolatokat is sugall. Keresgéltem, hogy mi is ez, hát zenélő kislány néven találtam meg. De ez egy nem annyira kislány és éppen nem is zenél.
Kürtöslány Siklós - Külső képKürtöslány Siklós - Külső képKürtöslány Siklós - Külső képKürtöslány Siklós - Külső kép