Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda
7300 Sikonda, Fürdő u. 8.

Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda a térképen

Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda értékelése:

2. helyezett a 2 sikondai szállás közül
178. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda bemutatkozása

A Mecsek egyik legszebb völgyében, Sikondafürdőn található a Mediano Thermal Camping & Bungaló Park. A Pécshez közeli üdülőhelyen jó levegőjű, csendes, nyugodt környezetben várjuk kikapcsolódni vágyó vendégeinket.
Itt található a ...Tovább >>
Itt található a sikondai strand és termálfürdő, a horgásztavak és több erdei kirándulóút. Sikonda központi fekvése miatt a Dél-Dunántúl élményei és látnivalói: Pécsvárad, Siklós, Bikal, Abaliget egyaránt elérhető közelségben vannak.
Vendégeink számára a szálláslehetőségek széles választékát kínáljuk. A kemping területén sátor és lakókocsi helyek, kényelmes bungalók, valamint egy 42 ágyas vendégház áll rendelkezésükre.

Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda képei

Szállások Sikonda városában
Wellness csomagok Sikonda városában

Mediano Thermal Camping & Bungaló Park Sikonda vélemények

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Kellemes ki kapcsolódás nagyon szép helyen van és sok a látnivaló van a környéken.Közeli vendéglők nagyon jók és elfogadható áraik vannak.Szúnyog riasztott mindenki vigyen magával mert este azért megesznek a szúnyogok.Levegő nagyon tiszta kiválóhelyen van.Mindenkinek ajánlom aki szereti a csendes kempingeket.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 26.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig

Szállodák Sikondán és környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Hotel Castello Siklós
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Ametiszt Hotel Harkány
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)
Pihenés Harkányban (min. 7 éj)

SikondaX