Mit is mondjak? ... Kifejtem ...

Fried Kastély Szálloda étterme SimontornyaFried Kastély Szálloda étterme Simontornya a térképen

Átlagos 2021. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 12.
A kastélyhotel szállóvendégeiként félpanziós svédasztalos ellátást kaptunk, ennek keretében 4 reggeli és 4 vacsora alapján írom az értékelést. Amit fontos tisztázni, hogy a kastély főépületének földszintjén van a "külsős", tehát nem szállóvendégek étterme, míg a szállóvendégek a melléképület tágas éttermében ehetnek. A reggeli mind a 4 napon ugyanaz volt. Gyenge, szolid kínálat, kifogyó készletek, kihűlt tojás (amikor nem fogyott el) és virsli. Házgyári kenyér és pékáru, kevés fajta.
A vacsoránál 2 féle sütemény, 2 féle leves, ezek egyike húsmentes, 3 féle főétel, melyek közül az egyik - valószínűleg a vietnámi tulajdonos asszony hatására - valami ázsiai fogás, vagy ahhoz hasonló. A húsokat túlszárították, igaz volt ez a kacsacombra és a csirkemellre is. A konyha teljesítménye középszerű, én többször is bajban voltam, hogy mégis mit egyek, a gyerekek nemkülönben, sőt ők még jobban kínlódtak, igaz, válogatós gyerekek és nem is éppen a legjobb korban vannak, de így egy kicsit feleslegesnek éreztem a félpanzióra befizetést, mert alig ettek, jobban jártunk volna, ha inkább elviszem őket egy "külsős" étterembe és ott azt esznek, amit találnak.
Amit dicsérnék: az almás pite, ami szerencsére többször is volt, az valóban nagyon finom, házias.
A korábbi pozitív értékeléseket olvasva felmerült bennem, hogy esetleg szakácsváltás történt, minden esetre nekünk nem jött be, szerintem érdemes lenne ezen változtatni, javítani, mert így a kastélyszálló élményt is lerontja ez a gyengébb konyhai teljesítmény. Azért nem adok 2 pontot, mert a személyzet bár amatőr volt, de igyekeztek.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Fried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - EgyébFried Kastély Szálloda étterme Simontornya - Egyéb

Fried Kastély Szálloda étterme további értékelései

2023.08.24családjával
Tisztaság, barátságos,készséges személyzet, finom ételek.Elkeszitik azt is ami nincs az étlapon.
2014.04.26a párjával
Hangulatos étteremrész, finom ételek, udvarias kiszolgálás, mindez aranyáron. Természetesen ez a négy csillagnak megfelelő. Aki romantikus vacsorára vágyik, itt megkaphatja, mert a környezet gyönyörű. Hatalmas bútorok, igazi kastélyi színvilág és világítás jellemzi. A választék megfelelő, de elég...
2013.04.23a párjával
Kellemes meglepetés a szállás a kastély épületében volt. A szakács izletes és kreatív. A személyzet udvarias, megérdemelt a maximum pontszám. A hangulat a tavaszi hóesés miatt teljesen téli volt. Ha ez szilveszteri időpont, akkor minden igényt kielégített volna. Kárpótolt az uszoda, egész napot...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya