Csalódás

Tulipán Étterem SimontornyaTulipán Étterem Simontornya a térképen

Átlagos 2022. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. április 28.
Évekkel ezelőtt jártunk erre, akkor betértünk és valami isteni finom cigánypecsenyét ettünk. Ma ismét arra vitt az utunk, így a szép emlékekre hagyatkozva a Tulipánt választottuk ebédünk helyszínéül. Mi mást is választottunk volna, mint cigánypecsenyét. Kár volt!
A hús karajból készült tarja helyett, íztelen volt és száraz. Én úgy láttam, hogy natúrszeletet megkentek egy kis fokhagymakrémmel, meghintették paprikával, oszt jó napot. Az ízt a fokhagymakrém és a szalonna adta. Hatalmas adag volt, két szelet hús sok-sok krumplival. Megettük, mert éhesek voltunk, de nagyot csalódtunk. A káposztasaláta sem volt ízletes.
A pincér kedvetlen, azt nem mondanám, hogy udvariatlan, de se egy mosoly, se egy kedves szó.
A mennyiség miatt az ár kedvező, de a cigánypecsenye felejtős!
Ételek / Italok:Átlagos

Tulipán Étterem további értékelései

2024.01.18gyerekekkel
Udvarias "pörgős" felszolgálók. A lehető legrövidebb időn belül a rendelt étel már az asztalodon van. Ízletes, bőséges ételek.
2023.09.09a párjával
Szuper jó hely csak ajánlani tudom mindenkinek isteni finom volt minden, alig kellett várni, máris hozták a rendelésünket, tiszta kulturált környezet, udvarias személyzet
2023.08.24családjával
Hatalmas étel adagok, villámgyors kiszolgálás ha tele van az étterem akkor is. Kedves pincérek. Az árak pedig meghökkentően alacsonyak. Érdemes kipróbálni a mézes erős pistás csirkemellet. Visszatértünk de még sokszor tervezzük hogy ott eszünk !
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat