2. helyezett Simontornya

7081 Simontornya, Petőfi u. 38.

Tulipán Étterem Simontornya a térképen

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Hosszú ideje nem jártam itt. Régen az egyik kedvenc helyem volt. Most nyaralni mentünk és odaútban itt reggeliztünk. Száraz pocsék rántotta, lelkiismeretlen szakács, ez egy összecsapott ehetetlen étel volt. Gondoltam ez csak véletlen hazafelé itt ebédeltünk. A társaim nevében nem beszélhetek, én egy Jókai bablevest kértem palacsintával.
Veszprém
Csopak
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Újra betértünk abba a forgalmas autós étterembe, de nem kellett volna. 1. Jó sokat vártunk a felszolgálóra. 2. Flegma, udvariatlan volt velünk. 3. Sokat kellett várnunk ételünk felszolgálására. 4. Ételünk színvonal alatti volt. A panír világos-fehéres volt és levált a húsról. Hajdanán évekkel ezelőtt friss-ropogós volt ugyanez.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Ozoráról haza felé tartva már nagyon éhesek voltunk /már jóval elmúlt dél/ és megörültünk, amikor megláttuk ezt az éttermet. Gyorsan betértünk,hogy együnk valamit . Bár sokan voltak, kaptunk helyet és ennek ellenére gyorsan és jól szolgáltak ki. A gulyásleves és babgulyás jóízű volt. A szelet rántott hús nagy adag, ropogós panírral. Az ár is megfelelő.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Családdal kis gyermekekkel voltunk. A Simontornyai éttermek közül nekünk ez vált be a legjobban. Finomak az ételek a felszolgált mennyiség is rendben van. Ottjártunkkor a várakozási idő kb 15 perc volt (nyilván függ a vendégek számától). Ár-érték arányban teljesen rendben van. A kínálat tekintetében egy átlagos étteremnek mondanám.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Családdal, kis gyerekekkel voltunk Simontornyán egy hetet. 40 km-es körzetben jóformán ez az egyetlen étterem. A forgalmán ez meg is látszik. Rengetegen megfordulnak a helyen, DE maximálisan fel vannak készülve erre. Nagyon gyors a kiszolgálás. Az ételek minősége szerintem inkább kifőzde jellegűek, de az árak is ehhez viszonyulnak.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Hangulatos hely nyáron sok virággal. Sokan betérnek ide, nagy az átmenő forgalom. Ennek ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket és az étel is hamar megérkezett. Finom és nagy adagok, itt biztosan jóllakik egy nagyobb étkű ember is. Az étlapon sokféle étel szerepel, hétköznap menüt is választható. Az árak is szolidak voltak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Többször voltunk itt. Mindig nagyon éhesen tértünk be hosszú utazás közben. Nem egy "újvonalas" étterem, nem is az a cél az üzemeltetőknél. De elfogadható áron tudsz egy tényleg jóízű frissen sültet, levest stb enni az utazásod alatt. :) Magyaros ízek és mindig gyors kiszolgálás jellemzi :) Érdemes megállni, hiszen árban is nagyon kedvező.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Finom ételek, sok vendég, jó árak. Legközelebb is bemegyek. Izlett minden, a kiszolgálás gyors, ízletes bőséges adatokkal. Köszönöm!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
sokszor jártam itt azért álltunk meg ismét bátran! Sajnos kicsit megváltozott a hely! pincér kedves volt , de sajnos az ebéd elég lassacskán érkezett meg és az ízvilág átlagos volt, tipikus tömeg étel. A hely semmi extrát nem mutat igazi arra jársz eszel és mész tovább. A forgalom nagy annak ellenére lassan jön az étel. A célnak megfelel , de semmi több.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
thelena TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igen, sokat veszített régi fényéből ez az egység. Valaha az átutazók közkedvelt helye volt, magam is rengeteg alkalommal jártam itt. Azóta valószínű m inden megváltozott, mert most nem azt tapasztaltam, mint régebben. A felszolgálólók fapofával szolgáltak ki, udvariasság nuku, reggelit fogyasztottunk, ehetetlen, ócska volt.

Legnépszerűbb csomagok Simontornyán és környékén
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 10.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.20. - 2019.02.28.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
6 nap/5 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strand használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.30. - 2019.08.25.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Boglárka Nyaralóház
Balatonfűzfő
2019.06.01. - 2019.10.31.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, szórakoztató, zenés programokkal, gyermekanimációval, gyermekprogramokkal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Simontornya környékén
Zichy Park Hotel Simontornya
Prémium Hotel Panoráma Simontornya
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Simontornya
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Nemzeti felüdülés (min. 2 éj)
Augusztus 20.

Tulipán Étterem SimontornyaX