Tulipán Étterem Simontornya
7081 Simontornya, Petőfi u. 38.

Tulipán Étterem Simontornya a térképen

Wellness csomagok Simontornya városában

Tulipán Étterem Simontornya vélemények

Ráckeve

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
Csak meg szeretném köszönni a szakácsok ,pincérek szakszerű munkáját ,mint soha ételt vissza nem küldő vendég! Egy falat után kiköptem a kacsacombot ,látványosan félre tettem! A teteje el volt égbe,fotóztam,káposztás cvekedli 10 dkg körül volt rajta/laikusok sejthetik hogy ez édes kevés még egy nőnek is/,ès ami a legmegdöbbentőbb az az intenzív ízű szója szósz amivel az egészet élvezhetetlenné tették!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Tamásiban a Vadasparkban ajánlották ezt a helyet, mikor mondtuk hogy ebédelni szeretnénk valahol. Tényleg nagyon ízletes az étel, nem kellett sokat várni, és nagyon finom házias ízek vannak. Ár-érték arány szempontból tökéles választás.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Hosszú ideje nem jártam itt. Régen az egyik kedvenc helyem volt. Most nyaralni mentünk és odaútban itt reggeliztünk. Száraz pocsék rántotta, lelkiismeretlen szakács, ez egy összecsapott ehetetlen étel volt. Gondoltam ez csak véletlen hazafelé itt ebédeltünk. A társaim nevében nem beszélhetek, én egy Jókai bablevest kértem palacsintával.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Újra betértünk abba a forgalmas autós étterembe, de nem kellett volna. 1. Jó sokat vártunk a felszolgálóra. 2. Flegma, udvariatlan volt velünk. 3. Sokat kellett várnunk ételünk felszolgálására. 4. Ételünk színvonal alatti volt. A panír világos-fehéres volt és levált a húsról. Hajdanán évekkel ezelőtt friss-ropogós volt ugyanez.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Ozoráról haza felé tartva már nagyon éhesek voltunk /már jóval elmúlt dél/ és megörültünk, amikor megláttuk ezt az éttermet. Gyorsan betértünk,hogy együnk valamit . Bár sokan voltak, kaptunk helyet és ennek ellenére gyorsan és jól szolgáltak ki. A gulyásleves és babgulyás jóízű volt. A szelet rántott hús nagy adag, ropogós panírral. Az ár is megfelelő.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Családdal kis gyermekekkel voltunk. A Simontornyai éttermek közül nekünk ez vált be a legjobban. Finomak az ételek a felszolgált mennyiség is rendben van. Ottjártunkkor a várakozási idő kb 15 perc volt (nyilván függ a vendégek számától). Ár-érték arányban teljesen rendben van. A kínálat tekintetében egy átlagos étteremnek mondanám.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Családdal, kis gyerekekkel voltunk Simontornyán egy hetet. 40 km-es körzetben jóformán ez az egyetlen étterem. A forgalmán ez meg is látszik. Rengetegen megfordulnak a helyen, DE maximálisan fel vannak készülve erre. Nagyon gyors a kiszolgálás. Az ételek minősége szerintem inkább kifőzde jellegűek, de az árak is ehhez viszonyulnak.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Hangulatos hely nyáron sok virággal. Sokan betérnek ide, nagy az átmenő forgalom. Ennek ellenére nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket és az étel is hamar megérkezett. Finom és nagy adagok, itt biztosan jóllakik egy nagyobb étkű ember is. Az étlapon sokféle étel szerepel, hétköznap menüt is választható. Az árak is szolidak voltak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Többször voltunk itt. Mindig nagyon éhesen tértünk be hosszú utazás közben. Nem egy "újvonalas" étterem, nem is az a cél az üzemeltetőknél. De elfogadható áron tudsz egy tényleg jóízű frissen sültet, levest stb enni az utazásod alatt. :) Magyaros ízek és mindig gyors kiszolgálás jellemzi :) Érdemes megállni, hiszen árban is nagyon kedvező.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Finom ételek, sok vendég, jó árak. Legközelebb is bemegyek. Izlett minden, a kiszolgálás gyors, ízletes bőséges adatokkal. Köszönöm!

Legnépszerűbb csomagok Simontornyán és környékén
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.07.18. - 2020.12.31.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2021.01.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 40.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.04.07.
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2019.05.06. - 2020.05.05.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.18. - 2020.06.30.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 17.668 - 36.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.02.26. - 2020.12.20.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék balatoni sétahajózással, fürdőköntös bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.19.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2021.04.07.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 32.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Villa Campana
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.04.30.

Szállodák Simontornya környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Simontornya
Nereus Park Hotel Simontornya
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Szilveszter
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
Félpénzes napok (min. 3 éj)

Tulipán Étterem SimontornyaX