Utazzo: Hétvégi pihenés Simontornyán - Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

Hétvégi pihenés Simontornyán

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
1 hétvégét töltöttünk a szállodában,jól éreztük magunkat.Éppen nem voltak sokan,így a wellness részleg még élvezhető volt,teltház esetén viszont már kicsinek bizonyult volna mivel a jakuzzi 4személyes és a másik meleg vizes medence sem nagy.Az úszó medencében kicsit hidegebb volt a víz,de mivel úszásra való ezért engem ez nem zavart.A nyakzuhany nem üzemelt de kérésre bekapcsolták.A tisztaság kifogástalan volt a szálloda egész területén.A reggeli bőséges volt és finom,a kert és a hotel épülete szép és hangulatos, valamint a kisállat simogató is aranyos,főleg gyermekkel érkezőknek.A szoba berendezése és felszereltsége teljesen megfelelt minden szempontból,ablakunk parkra nézett.A környék rendezett és mint minden településen vannak szegényesebb házak is, de ettől függetlenül szép az ott található vár és környéke, érdemes megnézni.

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Utazzo felhasználót?    Igen

2019. július 29. - Fried Kastélyszálló Resort válasza Utazzo értékelésére:
Kedves Piroska! Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)
Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya
Malom út 33.

2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és...

2019. augusztus 13.
Nagyon jó ez a szálloda - a személyzet valóban a vendégekért va, minden kívánságát lesik az embernek A vasútállomásra az ember elé jönnek, ahogy távozáskor ki is viiszok oda, így gyalogolni sem kell a hotelig Az étkezéseknél a kaja is csodálatos Csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban is...

2019. augusztus 5.
Hétvégére érkeztünk házassági évfordulót ünnepelni. Autó nélkül katasztrófa eljutni erre a helyre. A megrendelt transzfer autónkat elvitte a random érkező román vendégcsoport.Mint kiderült a szálloda rendszeresen utaztat külföldieket és fix programokat szervez csak nekik. Így a fizető...

Fried Kastélyszálló Resort, Simontornya kiemelt csomagajánlatai
 - Bor és wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31
 - Szilveszter egy mesebeli kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-01
 - Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon - hétköznap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30