Szalay Arykán: Csodálatos pár nap a Fried Kastélyszálló vendégeként - Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

Csodálatos pár nap a Fried Kastélyszálló vendégeként

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
A Szálloda minden igényt kielégítő. Csodás környezetben helyezkedik el. A személyzet udvarias, mosolygós. Az ételek változatosak és bőségesek. A wellness nagyon jó, a masszás is szuper volt. Ajánlani tudom a borkóstolási programon való részvételt! A szállodától gyalog is megközelíthető a Simontornya vára, amit érdemes megtekinteni.

Szeretnéd követni Szalay Arykán felhasználót?    Igen

2020. március 10. - Fried Kastélyszálló Resort válasza Szalay Arykán értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a személyzettel kapcsolatos pozitív észrevételeit. Nagy örömmel tölt el minket, hogy szolgáltatásainkkal is maradéktalanul meg voltak elégedve. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel! Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata Üdvözlettel: a Fried Kastélyszálló Resort csapata
Krizbai Regina (Fried Kastélyszálló Resort)
Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya
Malom út 33.

2020. március 17.
A wellness törölköző cseréje nehézkes. A séf kiváló ételeket készített, még olyat is amit eddig meg sem ettem. A berendezés gyönyörű és lenyűgöző. A környezet csodálatos.

2020. január 20.
Második alkalommal voltunk a szállóban. A személyzet udvarias, barátságos és előzékeny. A séf (Gábor) kreatív, kísérletező (sertés és gombapörkölt túrógombóccal *****). A szoba tiszta, kényelmes, berendezése igényes.

2020. január 6.
December 28.-január 01-ig voltunk a vendégük. Kezdem avval ami tetszett! A szilveszteri gálavacsora megfelelt egy négy csillagos hotel által nyújthatónak! A bor és pálinka kóstoló színvonalas volt. A szobánk megfelelő volt. A takarítottságról már tudnék mondani ezt-azt! A masszázs...

Fried Kastélyszálló Resort, Simontornya kiemelt csomagajánlatai
 - Kényeztető pihenés (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-11-29 - 2020-12-31
 - Kényelmesen 50 felett! - Senior csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-07-18 - 2020-12-31
 - Nyári akció - vakáció (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, borkóstolással, kedvezményekkel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-01 - 2020-08-31