Gála Panzió Simontornya

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Gála Panzió Simontornya vélemények

Kiváló 2017. december 11.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét (4n,3é) töltöttünk itt 3 gyermekünkkel. A legkisebb még csak 1 éves :) Kellemes, családias, nyugodt környezet fogadott minket. A tisztaság jóval az átlagos felett van! Rendkívül kedves és segítőkész a személyzet. Az apartman teljesen felszerelve. Hűtő, mikró, tűzhely, evőeszközök, stb. . .
Gála Panzió Simontornya - Szórakozás/SportGála Panzió Simontornya - SzobákGála Panzió Simontornya - SzobákGála Panzió Simontornya - BelsőGála Panzió Simontornya - BelsőGála Panzió Simontornya - BelsőGála Panzió Simontornya - BelsőGála Panzió Simontornya - Szobák
Kiváló 2014. június 6.kollégákkal járt itt
Több alkalommal is felkerestük már ezt a kisvárosi panziót. A város maga egy elég jellegtelen település. Egyedül a vár és kastély érdekes, na és ez a kicsi panzió. A méretéhez képest több olyan szolgáltatást is nyújt, ami nem is gondolnánk róla. Nagy ötlet a szemben lévő telken létrehozott sport (medence, teniszpálya)"részleg'.