Ádám Étterem Siófok

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Ádám Étterem Siófok vélemények

Gyenge 2015. április 25.gyerekekkel járt itt
Már többször is megfordultunk az említett helyen, de a tavaly nyári élményünk miatt többet nem fogunk oda betérni. Egyrészt nem igazán foglalkoztak velünk mikor a családdal beültünk ebédelni. Másrészt kétségbe vonnám a szakács tudását is, mivel a petrezselymes burgonya itt főtt krumplit jelentett szárított petrezselyemmel megszórva.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás gyors és udvarias, a hangulat kellemes, az ízek és ételek minősége nagyon jó. Én nagyrészt menüt ettem, a mennyiség bőséges volt, még be is csomagolták nekünk a maradékot. Az a'la carte ételek is kiválóak voltak. Ár-érték arány kiváló. Semmi hibát nem találtam a helyben. Szívből ajánlom mindenkinek.