Siófok - A Kárpát-medence ásványai - Ásványmúzeum, Kövecses-Varga Lajos GyűjteménySiófok - Siófoki Óriáskerék
Siófok - Plázs SiófokSiófok

Siófok bemutatása

Siófok a Balaton déli partján fekszik, annak legnagyobb városa. Találóan a nyár fővárosának is szokták hívni. Fiatalos, dinamikusan fejlődő, folyton nyüzsgő város. Üdülőtelepének két legismertebb partszakasza a keleti részen fekvő Aranypart és a Széplakhoz közelebb eső Ezüstpart.
Tovább olvasom >>

Siófok és környéke legfrissebb értékelései

2021.09.20gyerekekkel
Gyenge
A személyzet kedves volt,kivéve a wellness részlegen. Foglaltam masszázs időpontot. Amikor láttam a kis papíron,hogy férfi a masszőr,módosítást kértem nőre,amit csak nagy szajhúzás kíséretében sikerült megtenni. Egyik ebédnél romlott süti volt felszolgálva (savanyú volt a csokis süti,ami előtte...
2021.09.18családjával
Szörnyű
Flegma, lekezelően viselkedő pincér, aki pofákat vág és lenézően viselkedik a vendégekkel, gondolom a törzsvendégekre ez nem vonatkozik. Mi az első 10 perc után távoztunk, több szót nem is érdemel!
2021.09.12a párjával
Kiváló
Visszatérő vendégek vagyunk, évek óta a Mala Gardent választjuk ha tökéletes pihenésre és feltöltődésre vágyunk. Az összes szoba jól felszerelt, különösen az új luxury szobákat szeretjük. A személyzet kiemelkedően udvarias.

Siófok és környéke legnépszerűbb szállásai

CE Plaza Hotel Siófok - Pihentető wellness napok
Hotel Laroba Alsóörs
119.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű Siófoki szálláshelyek

Residence Konferencia és Wellness Hotel SiófokResidence Konferencia és Wellness Hotel, SiófokCsomagok már 20.910 Ft/fő/éj ártól
Dorina Wellness Apartman SiófokDorina Wellness Apartman, SiófokCsomagok már 8.750 Ft/fő/éj ártól
Apartman Bella Panzió SiófokApartman Bella Panzió, SiófokCsomagok már 6.725 Ft/fő/éj ártól
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel SiófokSunGarden Wellness & Konferencia Hotel, SiófokCsomagok már 12.885 Ft/fő/éj ártól