Calypso Étterem Siófok

Calypso Étterem Siófok
Calypso Étterem SiófokCalypso Étterem Siófok
Calypso Étterem SiófokCalypso Étterem Siófok

Calypso Étterem Siófok bemutatkozása

A Calypso étterem már 13. éve várja csodálatos mediterrán környezetben, családbarát éttermi hangulattal Önt és kedves családját, barátait egy kellemes reggelire, ebédre, majd vacsorára, nyáron akár élőzenével is.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Calypso Étterem Siófok vélemények

Szörnyű 2020. augusztus 31.barátokkal járt itt
Fél óra után sem kérdezték meg tőlünk, hogy mit szeretnénk, hanem átnéztek rajtunk. B.nkó, ápolatlan, neveletlen személyzet. A főnök sem mutat jó példát, ezért a személyzet is hasonló. "Amilyen a mosdó, olyan a törölköző!" Tulárazott ételek, hideg, minősithetetlen. Senkinek, soha nem ajánlanám. Mindenki kerülje el!
Kiváló 2019. augusztus 5.a párjával járt itt
Évek óta a calypsoba járunk nyarankénk és ez nem véletlen . Érkezéskor kedves személyzet , azonnali rendelés felvétel jellemző ami ritka . A napokba pizzázni voltunk párommal , igazi olasz ízvilág és kinézet jellemző a pizzákra , gyors precíz elkészítéssel .
Calypso Étterem Siófok - Étel/italCalypso Étterem Siófok - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 5.családjával járt itt
Jó lenne ha értelmes embereket alkalmaznának nem jött ment b*nkókat! Ma ordított velünk az egyik pincér mert egy lefoglalt asztalhoz ültünk le, de megbeszéltük az ott ülőkkel, hogy megehetjük az ebédünket ott, tehát nem foglaltunk el semmit anélkül, hogy emberekhez méltóan megkérdeztük az ott ülőket is! ! !
Szörnyű 2018. augusztus 5.családjával járt itt
Azon túlléptem hogy, a pultban a lány kézzel tette vissza a tányéról lelógó makaronit, de az, hogy ki van írva, hogy lángos ÉS üdítő 890Ft, eközben a pultos azt mondja, hogy az üdítő nem jár hozzá az nem szimplán gusztustalan, hanem szabályellenes is. Soha senkinek nem ajánlom. Ui.: a felszolgálók is b*nkók
Átlagos 2018. június 29. járt itt
A kiszolgálás kaotikus volt, pedig nem egy zsúfolt napon mentünk. Elkeverték a rendelést, újra szóltunk. Hűvös, szeles napon sétáltunk végig a parton, és ezt a helyet válaszotottuk palacsinta fogyasztáshoz, mert a megállítótáblájukon ott sorakozott a lángos és palacsinta kínálat, vendég pedig egyáltalán nem volt.
Calypso Étterem Siófok - Külső képCalypso Étterem Siófok - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 29.gyerekekkel járt itt
A hely közvetlen a parton van, a vitorláskikötő mellett. Az egyetlen olyan étterem a környéken, ahol 22 óra előtt nem sokkal szívesen fogadtak minket, és még ételt is kaptunk ilyen késői időpontban is. Az ételek finomak voltak, az italok szintén, nincs túlárazva.
Gyenge 2017. július 27.barátokkal járt itt
Kétszer voltunk a helyen egy nap elteltével, mert az első napi csalódás után akartunk adni meg egy esélyt. . . mint kiderült feleslegesen. Gyönyörű kilátás, igen gyenge kiszolgálás, kifogásolható higiénia. Hosszú várakozás az ételekre, foltos, maszatos itallap, általános igénytelenség egy amugy szepen kialakított helyen.
Átlagos 2016. február 28.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt,az ezüstparton sétáltunk a szabad strandra mikor megláttuk az éttermet. Szép kilátása fogott meg minket ezért betértünk. Mikor voltunk épp akkor festették le a teraszon lévő asztalokat, ami már sajnos akkor negatívum volt. Rendeltünk,és 40 perc múlva kaptuk meg az ételt (viszont rajtunk kívül körülbelül 4 vendég volt).
Kiváló 2014. június 3.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű ételek, kedves felszolgálók, vízpart, játszótér! Mi kell még? Kis és nagycsaládosoknak különösen ajánlom főleg, ha van egy-két gyerkőc, akinek sajtkukac van a fenekében! Nagyon jó volt, hogy a gyerekek le tudták foglalni magukat a játszótéren, míg készült a vacsi és persze mi is ki tudtunk kapcsolódni kicsit a vízparton.
Calypso Étterem Siófok - Étel/italCalypso Étterem Siófok - Étel/ital
Calypso Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokVécsey Károly u. (Ezüstpart Vitorláskikötő)
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar