La Riva Pizzéria Siófok

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

La Riva Pizzéria Siófok vélemények

Szörnyű 2021. június 28.családjával járt itt
Sajnos rossz tapasztalatunk van a pizzériával. Voltunk már ott párszor, régebben még a pizza is finom volt de most egy kiszáradt pizzát kaptunk mintha csak meg lett volna mikrózva a feltétek is alig voltak rajta. Kértünk mellé paradicsomszószt és utána láttuk a számlán, hogy 700 ft-ot felszámoltak a két kanálnyi és ráadásul íztelen paradicsomszószért.
Szörnyű 2019. július 4.barátokkal járt itt
Egy 8 fős társasággal beszerettünk volna ülni az étterembe, majd a felszolgáló közölte, hogy sajnos nincs 8fős asztaluk. Kör asztalból vagy max. 6 fős vagy 4 fős van. Mondtuk, hogy akkor leülünk egy 6fős kör asztalhoz és húzunk még oda 2 széket. Mondták hogy nem lehet. Visszakérdeztünk, hogy mért nem, közölték, hogy a Főnökség nem engedi.
Átlagos 2015. szeptember 3.családjával járt itt
A rendelt vacsora kellő hőfokon, kellőössztételben, megfelelő alapanyagokból készült. Egyet sajnáltam, hoyg a rukkolás ételt jégsaláátval adták és nem említették a cserét. A rendelt bor hideg volt. 10c alatti hőmérsékletű, így várnunk kellett, hoyg kicsit megmelegedjen.
Minden más rendben volt. A hely nem olcsó.
Szörnyű 2015. július 1.családjával járt itt
Jol atvertek minket. A pincer egesz este cserelgeti az idopontot a happy hour-os tablan. 18-20 majd 20-21 aztan 21-22. Ez eddig rendben, de ha 20. 02-kor ulsz le, akkor kimarad a csere. Megmutattam az elozo este keszult fenykepet a pincernek, ahol latszik a 20-21-ig akcios felirat, de nem erdekelte. Tegnap, mult evben, meg holnap tart az akcio, csak pont nem ma.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 22.a párjával járt itt
2014. augusztus 20-án a tűzijáték előtt vacsoráztunk itt. Isteniek a tésztáik. Egyszerűen szuper, imádtuk. Meg is beszéltük Kedvesemmel, hogy jövő nyáron a hotelt is kipróbáljuk. 50 m a part, a sétányon van az étterem, az árak nincsenek elszállva, szóval minden együtt van néhány csodás nap eltöltésére. Ajánljuk Mindenkinek szívből.