Ifjúsági Szálláshely Villa Benjamin Siófok

Siófok és környéke
a 235 siófoki szállás közül
Ifjúsági szállás, Turistaszállás
Ifjúsági Szálláshely Villa Benjamin Siófok
Ifjúsági Szálláshely Villa Benjamin SiófokIfjúsági Szálláshely Villa Benjamin Siófok

Ifjúsági Szálláshely Villa Benjamin Siófok bemutatkozása

• Ha a Balaton környékére utaznál, jegyezd fel: Egy kellemes, olcsó szálláshely mindig rendelkezésedre áll: Youth Hostel Villa Benjamin-Siófok. Siófok pezsgő élete, az izgalmas programok csak rád várnak!
Az ifjúsági szálláshely Siófok-Ezüstpart centrumában, zöldövezetben, a Balatontól, szabad strandtól 150 m-re fekszik, a Balatoni kerékpárkörút vonalán.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Ifjúsági Szálláshely Villa Benjamin Siófok vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 28.barátokkal járt itt
Nem ajánlom senkinek! ! ! ! A szálláson többször is történt betörés, amiről a tulaj persze nem szólt semmit, csak akkor tudtuk meg, amikor már minket is kiraboltak. Hiába csukható a szoba, kulccsal ment be a tolvaj az összes szobába. Emellett a szoba koszos volt, tele pókokkal és pókhálóval, az ágy pedig kényelmetlen.
Ezek után semmi jót nem tudok mondani róla.