Fogas Étterem Sopron
9400 Sopron, Előkapu utca 2-4.

Fogas Étterem Sopron a térképen

Szállások Sopron városában
Wellness csomagok Sopron városában

Fogas Étterem Sopron vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Ebédelni tértünk be az étterembe. A pincér a "jó napot" köszönéssel fogadott bennünket, ami nálam azonnal mínusz 5 pontot jelent, ugyanis szerintem illendő hozzátenni a "kívánok" szót is. Ezután kaptunk egy olyan kopott, szakadt, koszos étlapot, amilyennel még nem találkoztam. Az üdítőt csak lerakta elénk, kiönteni elfelejtette.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
Többször jártunk az étteremben, halimádók lévén csak halat szoktunk fogyasztani. Májusban ismét betértünk, nem csalódtunk. Ízletes, bőséges volt a haltál. Finom volt a helyi termelői bor. Udvarias, készséges a fiatal pincér. A hely hangulatos, érdemes felkeresni. Sopronban sok étterem kínálja specialitását, ezek között a Fogas étterem az egyik legjobb.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családommal jártam itt pár hete. Mindennel abszolút meg voltunk elégedve. Hangulatos, család-barát étterem; udvarias és gyors kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak voltak, és sokat is kaptunk. Az almás camamberes fogasfilé egyszerűen mennyei! A szüleim tetszését a halászlé nyerte el. De a párom - aki nem nagy halevő - is talált kedvére valót a húsok közül.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én a párommal voltam itt úgy fél éve.Udvariasak voltak velünk.
A halászlé finom volt,jó sűrű,jól fűszerezték,nekem ízlett nagyon.A főételre kellett ugyan várni,de szerintem nem volt vészes az a 30-40 perc,mert telt ház volt.
Nagy adagot kaptunk,tele hassal mentünk haza.
Máskor is jövünk,ha erre járunk.

Györgyike TOP szállásértékelő
2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. december 23-án este sajnos ide tértünk be vacsorázni. . . . Egy alpári módon viselkedő társaság volt az étteremben. Minősithetetlen hangnemben és hangerővel folyt a társalgás. A pincérnő közömbösen viselkedett, "Jó,hogy jöttetek, de jobb ha mentek" stilusban. A halászlé közepesnél gyengébb, a gesztenyepüré száraz.

Mobilról küldte. | 2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 29.
A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek finomak és nagy adagok. Többször ebédeltem már a Fogasban, általàban fogas filét , amit több módon ill. vàltozatban készítenek. Mindegyik isteni. Aki nem szereti a halat is talál magànak megfelelőt. Van csirke , sertés, vad is. Párom a milánoi bordát részesíti előnyben. Mindenki kedves , jó a légkör.
Gyôr

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. április 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soproni kirándulásunk alkalmával esett a választásunk a Fogasra. Meglepő módon több étterem is zárva tartott vasárnap lévén a belvárosban. A Fogas, ahogy neve is mutatja főként halételeket kínál, de egyebek is szerepelnek az étlapon. A levesek finomak voltak, kis csészében kaptuk, de semmi extra. Főfogásnak mindannyian halakat rendeltünk.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.786 - 15.765,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2021.03.15.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.01.01.
Holiday Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.167,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.16.
Apartman Hotel
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 5.670,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.29. - 2019.10.03.
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.08.29.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 25.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.04.08.

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Caramell Premium Resort Sopron
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Fogas Étterem SopronX