Ki mondta, hogy a városban kell aludni?

Fenyves Vendégház SopronFenyves Vendégház Sopron a térképen

Kiváló 2018. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 14.
A megszokott szállásunkon, egy soproni panzióban szerettünk volna szobát bérelni, de "sajnos" teltház volt, emiatt nem sikerült. Mint utóbb kiderült, nem is tudtak volna 5 személyre családi szobát biztosítani.
Itt jött képbe a Fenyves, ahol akár hatan is aludhatnak egy apartmanban. Szerencsénk volt, az utazás előtt 4 nappal sikerült foglalnunk. Osztrák programokat szerveztünk, az apartmanház fekvése ehhez tökéletes. A legközelebbi határátkelő kb. 10 Km.
A ház Fertőrákos felé esik, Sopron szélén található egy csendes családi házas övezetben, annak is a peremén. Nagy az udvar, van saját parkoló. Az apartman tágas, tetőtéri, galériás elrendezésű, hat személynek is kényelmes. A berendezés normális. Van TV, mikró, tűzhely sütővel és mosógép is. Wifi szintén.
35 fokos kánikulában voltunk ott, kicsit meglepett, hogy nincs klímaberendezés. Mivel távol van a várostól kellemesen lehűlt a levegő estére. Sikerült annyira átszellőztetni, hogy jól tudtunk aludni. Egyidőben, több gyermekes család is volt az épületben, a lakások között nem volt áthallás. Van nagy emeleti terasz, ki lehet ülni reggelizni, beszélgetni, stb.
A tulajdonos kedves, elég rugalmas.
Az apartmanokat a használók takarítják. Nem tudom a tulaj mennyire "avatkozik be" mielőtt újra kiadja, mi nem találtunk kivetni valót. A lépcsőház is csillogott.
A gyerekeket szabadjára lehet engedni, a kert óriási és van egy-két játék is. Ahogy láttam van tűzrakóhely és grillezési lehetőség, továbbá cigánykereket is lehet hányni.
Mi egyiket sem csináltuk, csak jól éreztük magunkat.
Személyzet:Kiváló
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?