Nem hibátlan, de mégis szeretjük

Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron a térképen

2014. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. szeptember 3.
Pont 1 évvel ezelőtt jártunk itt legutóbb, szintén családdal, 3 gyerekkel, 2 egybenyitható szobát kértünk, amelyekhez a terasz közös. Nem tudom, puszta véletlen-e, de ugyanazt a 2 szobát kaptuk ismét. Bár a szálló felújítása már tavaly ősszel elkezdődött, még csak a szobák egy részére került sor. Sajnos az ilyen dupla szoba, amelyben népes családunk elfér még nem került felújításra, de talán jövőre...
Imádjuk Sopront, gyönyörű a környék, a Lővérek, jó a levegő, sok a program, kisgyerekeseknek is kiváló hely, még rossz időben sem unatkoztunk... szóval imádjuk és visszatérünk jövőre is, ezt már eldöntöttük, de a negatívumok mellett nem tudok szó nélkül elmenni, és ezért nem is tudom 5-ösre értékelni a szállodát.
Viszonylag kevés vendég volt, így a reggeli és vacsora idején az étteremben is mindig bőven volt hely, és a wellness részlegben is kényelmesen elfértünk.
Az étterem számomra nem kétséges, hogy 5 pontos, bár nem volt óriási választék, de remekül állították össze a kínálatot, és az ételek nagyon finomak, ízletesek, gusztusosak voltak, jó alapanyagokból. Az utolsó reggelen csak hideg ételek voltak a svédasztalon, a melegeket étlapról kellett rendelni, gondolom, ez a kevés vendég miatt így gazdaságos, nekem ezzel nincs gondom, én sem szeretem itthon pazarolni és kidobni az el nem fogyasztott ételt. Vacsora 2 leves, 4 féle főétel körettel, ebből mindig volt 1 hal, 1 marha, 1-2 szárnyas, de minden nap más volt, nem ismétlődött a menü. Előételek, saláták, savanyúságok, sajttál, 3 féle süti.
A személyzet készséges volt, udvariasak, néhányan kifejezetten kedvesek. A gyerekeim számára felejthetetlen élmény marad, hogy az igazgató úr beinvitálta őket a konyhába, és megnézhették, hol készülnek az ételek.
A mini klub nevű játszószoba is nagyon tetszett a gyerekeknek, tavaly óta új műanyag padlót raktak le. Bár itt a játékokon lehetne még mit javítani, bővíteni, és a törött, hibás játékokat kivonni a forgalomból.
A wellnessben 2 jakuzzi, úszómedence, gyerekmedence van, sok pihenőágy, 2 szauna (1 normál, 1 natúr), gőzkabin és levendula aromaterápiás kabin. Hétvégén este 10-ig van nyitva a wellness, így én is le tudtam menni külön este, amikor a gyerekek már elaludtak. Nekünk adtak törölközőt is, nemcsak lepedőt. A szobában csak felnőtt fürdőköpeny van, de ebből 4 db-ot is kaptunk a férjemmel 2-en. Takarítás rendben volt a szobában.
És akkor a negatívumok: az egyik fürdőszobában a WC a lehúzást követően folyatott, újra jó erősen meg kellett nyomni a gombot, és utána végre leállt. A másik fürdőben az elszívó folyamatosan ment, zúgott, de kérésünkre feljött a szerelő és megcsinálta. A padlószőnyeg foltos, ideje lenne lecserélni. Az egyik szekrényajtó szorult. A terasz jó méretes, de csak 2 szék van a 2 szobára együttesen.
A wellnessben gyakrabban kéne törölni a vizet (egyszer én is megtettem a személyzet helyett), mert nagyon csúszik.
Tudom, ezek egyike sem tragédia, de egy négy csillagos, igényes szállóban ezeknek rendben kellene lenniük szerintem.
Az étteremben az italok drágák (1 cola + 1 sör 1.390 Ft volt), de kérésre minden este adtak ingyen 1 kancsó csapvizet, bár ezt a gyerekeknek kértük.
Parkolás az épület előtt ingyenes, most bőven volt hely, check-out 11 óra. Az udvaron nagy zöld park, fa játszótér, kis színpad kis tóval.
Összességében ajánlom, és remélem, jövőre, ha újra megyünk, már ismét tökéletes lesz minden.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Hotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - KörnyékHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - KörnyékHotel Fagus Sopron - Szórakozás/SportHotel Fagus Sopron - Vendéglátás

Hotel Fagus további értékelései

2017.01.15gyerekekkel
Először jártunk Sopronban, de biztosan vissza fogunk még térni. Nagyon tetszett a szálloda, kellemes 3 napot töltöttünk itt. A wellness egy kissé el volt hanyagolva, de más problémát nem tapasztaltunk. Bátran tudjuk ajánlani mindenkinek! Kutyával érkeztünk és semmi gondot nem okozott, gyönyörű...
2016.08.03a párjával
Három napot töltöttünk ebben a csodálatos helyen lévő szállodában. A szoba és fürdőszoba is tiszta volt, a matrac kényelmes. Csak reggelit kértünk, az bőséges volt és jó ízű. A személyzet kedves volt. Csak jót tudok írni róluk. A wellness nem működött, de erről már a foglaláskor tájékoztattak,...
2016.07.09a párjával
3 napot töltöttünk a szállodában. Összességében nagyo elégedettek voltunk. A szoba tiszta volt, a matrac kényelmes volt. Az ételek választéka a lehető legszuperebb volt és minden nagyon finom volt. A wellnes részleg is kiváló volt. Amibe bele tudtunk volna kötni az a padlószőnyeg elhasználtsága a...
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?