Kiváló
2014. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. május 27.Nem ajánlom a helyet másoknak!
A hotel épülete nem újszerű, még a múlt rendszer remeke, és talán a külsejéről elmondható, hogy egy kisebb renoválás (festés) elférne rajta, de ez ne tévesszen meg senkit! A hotel egyebekben kiváló, a személyzet kedves és segítőkész, a szobák tisztasága 5 csillagos (tiszta ágynemű, tiszta fürdőszoba, tusfürdő feltöltve, wc utánpóllsá folyamatos, törölközők szép fehérek és puhák), a büféreggeli és vacsora kínálata bőséges, ízletes, a személyzet figyel rá, hogy folyamatosan utántöltve legyen.
6. házassági évfordulónk alkalmából töltöttünk el itt 4 nap/3 éjszakát, és nagyon jól éreztük magunkat, pedig kismamakánt extra finnyás és háklis vagyok, ha valami nem jó. Itt nem volt semmi problémám!
A wellness részleg a -1 szinten nem túl nagy (8 személyes pezsgőfürdő + kisebb 120 cm mélységű uszodamedence, 2 finn szauna - egy fürdőruhás és egy anélküli), de nem volt zsúfolt a hotel telítettsége ellenére, és nagyon tiszta volt minden.
A Hotel kertjében pihenőágyak, nagyon kellemes és a tüdőnek, bőrnek kiváló levegőzést biztosított a pihenés itt. Emellett mivel a szálloda a Lővérek lábánál van, rengeteg túraútvonal közül látogathatnak az ide érkezők, több kilátó is rövid úton megközelíthető és közel van a Villa sor is, amerre érdemes egy sétát tenni.
A szálloda külön wellness részlege mellett masszázsra és aromaszaunára is van lehetőség a hotel 6. emeletén, ezt nem próbáltuk, kicsit szerencsétlen, hogy ennyire messzire vannak egymástól. Van fitness és tornaterem is, a gépek nagyon jók és rendszeresek a szervezett csoporttornák, aki mozgásra vágyik, könnyen megteheti.
A hallnál kapott helyet a gyerekes játszóház, felügyelet ugyan nincs, de kis lurkóknak sokféle játék áll rendelkezésre, és közel van a bár a szülőknek.
A szobaszerviz választéka is bőséges, és hazai négycsillagos viszonylatban egyáltalán nem drága, sőt. A hütőbe pedig még saját holmit is tudtunk pakolni, ez nekünk plusz pont, és egy kisgyerekes családnak szintén.
Összességében azt gondolom, hogy a szálloda nagyonis megérdemli a négy csillagot, és még áraiban sem elrugaszkodott, abszolúte megéri az árát. Mi még biztosan visszatérünk ide.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hotel Lövér további értékelései
2026.05.22barátokkal
Jó
![]()
A férjem nevenapját ünnepelni mentünk a hotelbe,ahol mindenki nagyon udvarias,figyelmes volt.Összefutottunk a hotel igazgatójával,aki megkérdezte,hogy hogy érezzük magunkat. A beszélgetés alkalmával kiderült számára,hogy névnapot jöttünk ünnepelni. A vacsoránál ért minket a meglepetés,amikor is a...
2026.02.24a párjával
Átlagos
![]()
Nem azt a csomagot fizettették ki , ami foglalva volt mert.a kolléga nem azt számolta ki....emailes reklamáció, válasz azóta sincs (2hete) A wellnes részleg csalódást okozott mert a 120cm "úszómedence" vize nagyon meleg volt. A reggeli mind a 2 nap igyamaz volt, bár bőséges és volt választék...
2026.02.18barátokkal
Átlagos
![]()
A tisztaság rengeteg helyen problémás. A szőnyeg a folyosón foltos, piszkos, kopott. Az ágyak alatt szemét volt a szobában. A reggeli felvágott és sajtválaszték gyenge, a meleg ételekben semmi változatosság. Az első este a vacsora gyenge minőségű volt, második este átlagos. Halétel nem volt....
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz
84.320 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
97.357 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
90.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval