rutkai: Remek pihenés, teljes kikapcsolódás! - Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron értékelése
1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Remek pihenés, teljes kikapcsolódás!

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 26. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Többször jártam már a Hotelben, és mindig nagyon jól éreztem magam. Most egy barátnőmmel üdültünk egy hetet, és ő is nagyon jól érezte magát, bár az úszómedencét kicsit "rövidnek" találta, de azért így is úszott pár tempót.(úszóbajnok révén). Én a déli leveseknek örültem nagyon, mert bőven elég volt a vacsoráig, ami rendkívül nagy választékot kínált. Napközben nagyon jól esett egy csésze tea, melyet állandóan lehetett a hallban fogyasztani. Mindenki, kivétel nélkül nagyon kedves és udvarias volt. És külön köszönet az ingyenes transzfer szállításért az állomásról, ami szintén nagyon jól esett, mert így nem kellett a bőröndökkel bumlizni a városba.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni rutkai felhasználót?    Igen

2019. október 17. - Hotel Lövér válasza rutkai értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
Hotel Lövér
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24