Pirosmama: Nagyon kellemes 4 nap, szép környezetben. - Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron értékelése
1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Nagyon kellemes 4 nap, szép környezetben.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Kis unokánkkal töltöttünk Önöknél 4 éjszakát. Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Kiemelem az étkezést, ami kiváló volt, nagyon kedvesek voltak az étteremben dolgozók. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

Szeretnéd követni Pirosmama felhasználót?    Igen

2019. augusztus 7. - Hotel Lövér válasza Pirosmama értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen a kedves szavakat és a pozitív értékelést! Szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkba!
Várhelyi Ágnes (Hotel Lövér)
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24