Katalin73: Családi vakáció - Hotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron értékelése
1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Családi vakáció

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk,a hotelben számos lehetőség van a szabadidő eltöltésére,így a saját tervezett programjaink nagy része elmaradt,ezért kénytelenek leszünk visszatérni.Vezetett túrákat senki ne hagyja ki!

Szeretnéd követni Katalin73 felhasználót?    Igen

2019. október 17. - Hotel Lövér válasza Katalin73 értékelésére:
Kedves Katalin! Köszönjük szépen a dicsérő szavakat! Köszönjük a pozitív visszacsatolást, hogy amit csinálunk, a vendégeinket elégedetté teszi! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk eltöltött idő. Reméljük mihamarabb visszatérnek hozzánk!
Hotel Lövér
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24