Gyuri71: Hotel Lövér - Hotel Lövér Sopron

1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Hotel Lövér

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon jól éreztük magunkat. Az étel finom, a választék hatalmas. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenni vágyóknak. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Mindennel meg voltunk elégedve, köszönjük.

Szeretnéd követni Gyuri71 felhasználót?    Igen

2019. október 17. - Hotel Lövér válasza Gyuri71 értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az elismerő értékelést. Örülünk, hogy pozitív tapasztalatokkal távoztak tőlünk! Várjuk Önöket a jövőben is!

Hotel Lövér
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. március 13.
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24