Varju Éva: Hotel Lövér - csak ajánlani tudom - Hotel Lövér Sopron

1. helyezett az 56 soproni szállás közül

Hotel Lövér - csak ajánlani tudom

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mindennel meg voltunk elégedve a férjemmel. Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, úgy szintén a recepciós munkatársak is kedvesek voltak.

Szeretnéd követni Varju Éva felhasználót?    Igen

2020. április 2. - Hotel Lövér válasza Varju Éva értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel!

Hotel Lövér
Hotel Lövér Sopron
9400 Sopron
Várisi u. 4.

2021. január 9.
Az egész hotel szinte tökéletes. 6 éjszakát töltöttünk itt, szerintem, ha 1-2 dolgon javítanának, akkor már tényleg a csúcsok csúcsa lenne. Ami szinte rögtön feltűnt, hogy a járványügyi szabályokat maximálisan betartják, a folyamatos fertőtlenítés, távolságtartást az asztaloknál. Ezekért 5...

2020. augusztus 4.
Gyönyörű négy nyári és "forró" napot töltöttünk Sopronban a férjemmel a Hotel Lövérekben. A szálloda csodálatos helyen van. Fenséges kilátású szobánk volt. Mindenki a szállodában nagyon figyelmes, kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak. A tisztaság is nagyon rendben volt. Egyetlen...

2020. február 17.
A szálloda kiváló helyen fekszik. A belváros gyalog is könnyen elérhető és a kirándulások kiindulópontjának is remek. A szállodában a wifi tökéletesen működik. A wellness részleg kicsi, és nem tartom jó megoldásnak azt, hogy a jacuzzi minden fél órában negyed órát működik csak. Egyébként a...

Hotel Lövér, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 21.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2023-01-10
 - Vissza nem térítendő ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 19.350,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-08-15 - 2021-08-28
 - Pünkösd (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021-05-20 - 2021-05-24