Kutyussal ideális

Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron a térképen

2017. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 19.
Négylábú kedvenccel jó szívvel ajánlom ezt a szállodát, mert valóban kutyabarát szállás. Érkezésünkkor itatótál, fekhely és jutalomfalat is be volt készítve a szobába. Más szállodákkal ellentétben nem igyekeznek görcsösen elkülöníteni a kutyás vendégeket, így nem éreztük magunkat háttérbe szorítva. Az első emeleten, kényelmes, szépen felújított családi szobát kaptunk. Nagyon kellemesen érintett, hogy az összenyitható szobák egymás tükörképei voltak, így két fürdőszobát használhattunk. A kilátás az erkélyről pompás volt, nem tudtunk betelni Sopron látványával. Más értékelőkhöz hasonlóan mi is hiányoltuk a beltéri fürdési lehetőséget, mivel csak kültéri medence van. Viszont a szálloda elhelyezkedése jobb nem is lehetne. Valóban pár perces sétával elérhető a belváros, mégis csendes a környék. A közelben található a Pékmúzeum és egy magángyűjtemény is.
A takarítással és a személyzet kedvességével maximálisan elégedettek voltunk. A reggeli minősége is teljesen rendben volt, a vacsora viszont néha hagyott némi kívánnivalót. A grillvacsorát nem tartottuk jó ötletnek, mivel este nem biztos, hogy mindenki grillételeket szeretne enni.
Összességében jól éreztük magunkat a szállodában, kutyásoknak különösen ajánlom a szíves fogadtatás miatt.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Kiváló

Sopron Hotel további értékelései

2023.09.22családjával
A Sopron Hotel fantasztikus hely annak, aki a passzív, mind az aktív pihenést kedveli. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, a szálloda szép tiszta, a konyhája pedig fantasztikus választékkal és csodás ízekkel rukkolt elő minden nap. A hallban lévő játékasztal szuper ötlet, igazi mókás...
2023.09.05barátokkal
Imádjuk a hotelt.Sopron krémje.Kellemes hangulat,szép szobák.Finom ételek,átlagon felűli kedves személyzet.A Soproni levegőnek és tájnak párja nincs
2022.08.15családjával
Nagyon szeretem a hotelt.Minden közel van ha mégis kimozdulnal Kedves személyzet rend fegyelem
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.22-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?