skelemen: Köszönjük a kedves, kellemes vendéglátást. - Sopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron értékelése
2. helyezett az 55 soproni szállás közül

Köszönjük a kedves, kellemes vendéglátást.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A személyzet nagyon kedves, közvetlen modorú és vendégszerető.
Az étkezés választéka és minősége kitűnő, a felszolgálók figyelmesek, udvariasak.
A szobák színvonala, felszereltsége a kategóriának megfelelő.
Észrevételünk, hogy az ágyak viszont a kétszemélyes prémium szobákban lehetnének franciaágyak, az ágybetétek pedig pihentetőbbek, magasabb komfortúak.
A welness rész nagyon szép, tiszta, elegáns és kellemes kikapcsolódást nyújt.
A szálloda igen közel, optimális távolságra van a város látnivalóitól.

Szeretnéd követni skelemen felhasználót?    Igen

Sopron Hotel Sopron
9400 Sopron
Fövényverem u. 7.

2019. november 11.
Kellemes és sétálós kis őszi szünetet töltöttünk a szállodában.központi elhelyezkedés a szálloda előnye,gyorsan a központba lehet jutni.Zárt parkoló,tiszta ,kényelmes szobák.A véleményeket nézve,sokkal jobbat kaptunk ,mint amire számítottunk.A wellness részleg kicsi,de nagyon profiul...

2019. március 2.
Tavaly Júliusban voltunk itt nyaralni a családommal.Akkor még nem volt kész a Wellness részleg, (pedig készen kellett volna lenni _:( ), illetve a játszótér is felújításra várt. A medence sajnos nem fűthető, néha kicsit hideg volt. A szoba tiszta, rendezett, szép kilátással. A személyzet kiválóan...

2018. november 4.
A szalloda elhelyezkedese kivalo, a szemelyzet kivetel nagyon kedves es udvarias volt. Egyedül a wellness részleg kicsi ennyi emberre, meg az elozetes regisztració ellenere is.

Sopron Hotel, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel  (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.117 - 19.914,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2018-12-06 - 2021-09-12
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 37.535,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 26.756,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27