Kiváló 2014. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 4.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Tegnap érkeztünk haza a soproni Hotel Sziesztából, ahova édesanyámat vittem el egy hosszú hétvégés nyaralásra. Eléggé féltem milyen szobát kapunk, mert olvastam ezt is azt is a szobákkal kapcsolatban, de főleg hogy retro, régi, piszkos stb. Mi a drágább szobát foglaltuk és azt kell mondanom, hogy ez a típusú szoba gyönyörű. Tiszta, rendezett, minden igényt kielégít. A kilátás a szobából lenyűgöző volt, a személyzet kedves, az ételek változatosak és finomak. A wellness részleg valóban kritikán alulian kicsi, de szerencsére jó időnk volt és a Lővér Strandon tudtunk napozni. Ez a strand az egyik legszebb, amit valaha láttam. Összefoglalva, imádtam itt lenni, a szálloda csodás és megfogadtam hogy a párommal is visszatérek majd ide.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...