Átlagos 2014. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. október 25.
Ajánlom a helyet másoknak is!
2014 Januárjában töltöttünk el 3 napot a szieszta hotelben. Mivel mi kutyával utazunk, ez (is) szempont volt a választásnál, illetve a wellness szolgáltatások és nem utolsó sorban az ár. Classic típusú szobát foglaltunk, ami szerintem nem fedi a 3 csillag kategóriát, de mivel a szobába szinte csak aludni jártunk, így ezzel nem foglalkoztunk. A szálloda gyönyörű helyen van, pihenésre ideális. A város kis sétával elérhető, mi ezt nagyon élveztük, mert délelőttönként sétáltunk, lefárasztottuk magunkat és a kutyát :) délután pedig a wellness részlegben pihentünk. A személyzet kedves volt, az ételek finomak és bőségesek. Egyetlen negatívumként megemlíteném hogy sajnos a kijelentkezés több mint fél órát tartott, ami miatt lekéstünk egy vezetett túráról. Ez nem az ott dolgozó hibája volt,(ő próbálta gyorsan intézni) ugyanis egyszerre nagyon sokan szerettünk volna kijelentkezni, de a recepciós pultnál csak 1 fő dolgozott, és nem érkezett segítség ekkora forgalomnál sem. A wellness részleg nem nagy, de néhány órát kellemesen el lehet tölteni, a konditerem is megfelelő. Összességében kellemes 3 napot töltöttünk el, ár-érték arányban megfelelő.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...