Kiváló 2015. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 3.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A Szieszta Hotel Sopron: nagyon szép helyen van. Meg tudtuk közelíteni a városból és az állomásról. Rendszeres buszjárat van és a hotel előtt állnak meg a buszok. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom és választékos volt. Ami zavart egy kicsit az az, hogy egy kancsó vízért kellett fizetni 200 Ft-ot. A személyzet, az ellátás jó volt. Ez a felújított szobákra vonatkozik, mert a többi szoba, amelyik nincs felújítva az nagyon lelakott. A felújított szobákra rá kellett fizetni személyenként éjszakánként 1000 Ft-ot. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat és jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...