Jó 2016. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. november 16.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Kellemes 5 napot töltöttünk a Hotel Sziesztában.A különleges alakú épület belülről is meglepetéssel szolgált. A személyzet udvarias,előzékeny volt, választékos ételeket kaptunk.Kár,hogy az egyébként kényelmes szobában a régi típusú TV nagy helyet foglalt el,körülményes volt kijutni az erkélyre. A város sok látnivalóval várt bennünket, de legnagyobb élményt a sopronpusztai történelmi emlékpark nyújtotta.A Fertő tavi hajókázás is felejthetetlen volt. Szép a környék, vonzó a szálloda.Nagyon jó volt ott.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...