Kiváló 2016. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. február 28.
Ajánlom a helyet másoknak is!
4 éjszakát töltöttünk felnőtt gyermekemmmel a Szieszta Hotelban július hónapban. Felejthetetlen élmény volt! Mindennel nagyon elégedettek voltunk, igaz kaposváriaik vagyunk és autó híján 5 órás buszos úttal értük el a hotelt, de a táj, a látvány és az ellátás mindenért kárpótolt! A személyzet segítőkész, udvarias, az étterem is minden ízlésnek megfelelő szolgáltatást nyújtott. Talán annyi hiányosságot tapasztaltunk, hogy az egyik szauna fizetős volt, amit úgy gondolom alapszolgáltatásként kellene nyújtani egy ilyen komplexumnak a finn szaunával egyetemben. Összegezve egy felejthetetlen élmény volt az eltöltött 4 nap!
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...