Jó 2017. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. október 11.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nagyon kedves és meglepő volt, hogy megemlékeztek a férjem születésnapjáról, Ez olyan jól esett, mert ilyet még nem tapasztaltunk. Egyébként a szállás és ellátás jó volt, már több alkalommal voltunk itt. A Wellnes részleg felnőttek részére megfelelő, de nem gyerebarát. Gyermeket részére nincs lehetőség külön fürdőzére.
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...