s.ilona: Nem volt rossz. - Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron értékelése
5. helyezett az 55 soproni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Nem volt rossz.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A szálloda igencsak felújításra szorul, de úgy tudom, hogy ez éppen folyamatban is van.
A konyha tavaly még fenomenális volt, most már nem. Most már csak átlagos.
A felszolgálók sem a tavalyi profik. A bárban dolgozó idős férfi már nagyon unja a munkáját.

Ennyire tetszett: Gyenge

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron
Lővér krt. 37.

2019. október 10.
Augusztusba töltöttünk 4 napot a fenti szállodában , de nagyon meleg volt és pótágy miatt a szobában mozdulni sem lehetett. Az ételek viszont jók voltak, az éttermi ellátás nagyon megfelelt. Nagyon kicsi a Wellnes részleg és az egyéb szolgáltásokért fizetni kell.Reméljük a felújítás sokat fog...

2019. szeptember 7.
A meghirdetett öt éjszaka, hat napra fizettem be. Tudniillik 1980 – 1995 között, igen sok alkalommal vendégeskedtünk a Sziesztában. Nosztalgia miatt próbáltunk ismét oda menni. A jelenlegi állapotok katasztrofálisak. A panel épület III. emeletén kaptunk szobát. Ott azonban volt vagy 40C...

2019. szeptember 4.
Sopron nagyon szép város ezért gondoltunk ellátogatunk pihenni pár napra ide is. A szálloda Szieszta hotel nagyon gáz, retró kifejezés nem is jó rá. Inkább az igénytelen a jó kifejezés. A hotel szervezésében levő programok valamennyit javítottak rajta, de ez is nagyon kevés volt a összességében....

Hotel Szieszta, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2016-09-01 - 2020-12-24
 - Advent Bécsben és Sopronban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, adventi köszöntéssel, wellness-részleg használattal, uszodabelépővel, fáklyás erdei sétával, buszos kirándulással
Érvényes: 2019-11-22 - 2019-12-22
 - Karácsonyi varázslat (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, uszoda belépővel, gyermekprogramokkal, városnéző kisvonatozással
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-29