crsts1: Ide, csak azok menjenek, akiknek minden mindegy! - Hotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron értékelése
5. helyezett az 55 soproni szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Ide, csak azok menjenek, akiknek minden mindegy!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A meghirdetett öt éjszaka, hat napra fizettem be. Tudniillik 1980 – 1995 között, igen sok alkalommal vendégeskedtünk a Sziesztában. Nosztalgia miatt próbáltunk ismét oda menni. A jelenlegi állapotok katasztrofálisak. A panel épület III. emeletén kaptunk szobát. Ott azonban volt vagy 40C meleg, ezért kaptunk egy ventillátort, aminek olyan rövid volt a vezetéke, hogy az ágy lábára fújta a levegőt. A fürdőszobában a kádról a vasig le volt kopva a zománc. A tusfej annyira el volt vízkövesedve, mint ha 1000 tűvel szúrtak volna hátba, amikor tusolni szerettem volna és a vezeték „orrán-száján” folyt a víz. Az erkélyajtón nincs szúnyogháló - a meleg miatt éjszaka szükséges volt kinyitni – ekkor azonban a „lódarázstól” kezdve mindenféle bogarak irtását kellett éjszaka végezni. Három szobába – 325, 328, 327 – költöztettek át, mire a tusolás megejthető lett. Egyedül az étkezés volt kellemes. Az ár érték arány nagyon rossz. Ha a meghirdetett időpontot lelakjuk, akkor 97.000 Ft-ba került volna, ennyiért azonban nekünk más az elképzelésünk. E miatt három éjszaka után ott hagytuk a szállodát. Ide az elkövetkező 50 évben biztosan nem fogunk jönni, tudniillik ebből a szállodából csak kiveszik a pénzt, de rákölteni, „kellemesebbé tenni”, erre már nem gondolnak.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Szieszta Sopron
9400 Sopron
Lővér krt. 37.

2019. október 14.
2019. októberben töltöttünk el 5 éjszakát férjemmel. Amiért értékelek, az a felújítás. Az erkélyek új paravánjaival nagyon mellényúltak, átlátni a szomszéd ágyába, meg végig a szinten az összes erkélyt. Az új ablak a régivel ellentétben nem nyitható, az ajtó bukóra tevése sem, teljes hosszában...

2019. október 10.
Augusztusba töltöttünk 4 napot a fenti szállodában , de nagyon meleg volt és pótágy miatt a szobában mozdulni sem lehetett. Az ételek viszont jók voltak, az éttermi ellátás nagyon megfelelt. Nagyon kicsi a Wellnes részleg és az egyéb szolgáltásokért fizetni kell.Reméljük a felújítás sokat fog...

2019. szeptember 4.
Sopron nagyon szép város ezért gondoltunk ellátogatunk pihenni pár napra ide is. A szálloda Szieszta hotel nagyon gáz, retró kifejezés nem is jó rá. Inkább az igénytelen a jó kifejezés. A hotel szervezésében levő programok valamennyit javítottak rajta, de ez is nagyon kevés volt a összességében....

Hotel Szieszta, Sopron kiemelt csomagajánlatai
 - Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei kirándulással, városnézéssel
Érvényes: 2016-09-01 - 2020-12-24
 - Halloween-i szieszta (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, erdei sétával, gyermek animációval, élőzenével
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Advent Bécsben és Sopronban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, adventi köszöntéssel, wellness-részleg használattal, uszodabelépővel, fáklyás erdei sétával, buszos kirándulással
Érvényes: 2019-11-22 - 2019-12-22