Átlagos 2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. október 10.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Augusztusba töltöttünk 4 napot a fenti szállodában , de nagyon meleg volt és pótágy miatt a szobában mozdulni sem lehetett. Az ételek viszont jók voltak, az éttermi ellátás nagyon megfelelt. Nagyon kicsi a Wellnes részleg és az egyéb szolgáltásokért fizetni kell.Reméljük a felújítás sokat fog javítani a szálloda színvonalán
Csodálatos környezetben van a szálloda. Tiszta friss a levegő. Nagyon jó kiindulási pont kirándulásokhoz. Kedves , segítőkész minden ott dolgozó . Finomak az ételek.
Szépen felújították a szállodát,a szobák kényelmesek,tiszták, bár a fürdő kicsi,de az is tiszta. A személyzet kedves,udvarias mindenben segítőkész. Étkezésnél mindenki tud kedvére választani nagy a választék. A welnes részleg ekkora szállodához kicsi , de hangulatos. Nagyon jó a szálloda...
A 2 éjszakás tartózkodás során egyszer volt melegvíz a szobában, de csak miután jeleztem a recepción, hogy nincs. A wellness részleg elvileg 21:00-ig használható, de 15 perccel előtte már “kinéztek” minket, úgyhogy nem is maradtunk ott addig. Az egyik este a vacsorára 8 óra körül...